Communications Week #4

Kongre / Bilişim

2 Aralık 2013, Pazartesi - 5 Aralık 2013, Perşembe

12:30 - 15:30

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Communications Week, Türkiye’deki öğrenci kulüpleri tarafından düzenlenen en büyük telekomünikasyon etkinliğidir. Bu sene dördüncüsünü düzenleyeceğimiz etkinliğimiz, nanoscale communication, energy harvesting ve software defined network konularında verilecek seminerler, ekonomide telekomun yeri adında panel, fiber optik temalı teknik gezi, big data temel eğitimi ve Duran Leblebici ve Yusuf Leblebici'nin katılım göstereceği çay sohbetimiz vardır.

Communications Week süresince katılımcılar en yeni teknolojilerden haberdar, hem iş hayatıyla ilgili hem de akademik hayat ile ilgili aklındaki sorulardan kurtulmuş olacaklardır. Ayrıca alanında uzmanlaşmış değerli profesörlerimizi etkinliğimize davet ederek biz öğrencilere yol göstermelerini sağlıyoruz. Tüm bunlara ek olarak bu sene ilk defa telekom sektörünü daha yakından tanımak amacıyla panel düzenleyeceğiz.

İTÜ IEEE Communications Society olarak bu kongre dizisinin en önemli kazanımlarından birisinin farklı üniversite öğrencilerinin birbirlerini tanımaları ve ilgilenilen alanlarda yapılan çalışmalardan haberdar olmalarını sağlayacak bir bilgi paylaşım ortamının oluşturulması olduğuna inanıyoruz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Etkinlik Konuları