Cenk Sabuncuoğlu

Cenk Sabuncuoğlu Resmi
Aylardan Haziran sene 1976 İstanbul’da doğdu. İlk öğrenimini tamamladıktan sonra Turizmci olmaya karar verdi ve Anadolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesini Tekirdağ’da okudu. Yüksek Lisansını da Kıbrıs’ta İşletme okuyarak tamamladıktan sonra kendince yaşamına merhaba dedi.

Uzun yıllar Turizm İşletmeciliğinde önemli görevlerde bulundu . Bir gün onun da tekamül sürecini yaşama vakti geldi ,böylelikle hayatının ‘’diğer eğitimim ve farkındalıklı yaşamım’’ dediği safhayı başlatmış oldu. ilk önce Rusya ve Ukrayna sonra Azerbaycan’da ruh-beden-zihin terapi derslerini aldı.

Daha sonra reiki, nlp, hipnoz ve integratif insiye konularında masterlik seviyelerine yükseldi. N.L.P eğitimleri aldı.Araştırma ve geliştirme ruhu sürekli onu farklı arayış ve uyanışlarıyla tanıştırdı.Hindistan’da özüne dönüş,kendini tanıma ve farkındalık ile ilgili bir çok eğitim aldı. Kendindeki potansiyeli de açığa çıkartarak uzaktan iletişim ,bilgi transferi konuları ile ilgili olarak Mr.Rugo ile birlikte çok detaylı çalışmalar yaparak bir çok eğitim ve terapiler verdi..

Ayrıca Kişi Barcode Analiz Sisteminin araştırmalarına devam ederek, sürekli olarak kişinin kendini tanıması, potansiyellerinin farkına varması ve çevresindeki insanlar ile uyumu hakkında ki konularda analizlerini sürdürmektedir.

Kendi kullanım kılavuzunu tespit ettiğinin bilincinde olduğundan itibaren ,insanlarında kendi kullanım kılavuzlarının belirlenmesine yardımcı olmak için sürekli araştırma ve geliştirme çabaları sürmektedir.

Yaşamı gerçek tadı ile farkında ve kaliteli yaşayan ve yaşatmaya çalışanlardandır. Aynı zamanda bu çalışmaları ile birlikte yaşam koçluğu ve Turizm işletmeciliği görevine holistik bir anlayış ile devam etmektedir.

Yer Aldığı Etkinlikler

17 Eylül 2019
Salı
Online Kalb-i Sufi Eğitimi
Facebook Kapalı Grup / İstanbul
8 Ocak 2017
Pazar
İstanbul Yaşam Koçluk Eğitimi - Sertifikalı
Cartoon Otel / İstanbul