CeBIT Bilişim Eurasia

Zirve / Bilişim

29 Kasım 2012, Perşembe - 2 Aralık 2012, Pazar

09:00 - 19:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi Bilişim Dünyasını bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.

CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Makine, tekstil, lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi dikey sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için CeBIT Bilişim Eurasia, karlılığı maksimize etmek, maliyetleri düşürme ve risk yönetimi açısından en doğru platform.

Rakamlarla CeBIT Bilişim Eurasia 2011

- 121.349 ziyaretçi
- 1.078 fuar katılımcısı ve sponsor firma
- 17 ülkeden katılımcı
- 85 ülkeden ziyaretçi
- Zirve süresince 95 forum, panel ve konferans
- 4.112 CeBIT Sinerji Zirvesi katılımcısı

İş bağlantıları açısından Avrasya'nın bu en etkin bilişim platformunda yerinizi ayırtarak bu büyük başarıdan işinizde yararlanabilirsiniz.

Gelecekteki iş stratejilerinin temel bir parçası olan bilişim, hemen her sektörde yeni iş alanlarının açılmasını ve sektörün büyümesini sağlıyor.

Sektörün ihtiyaçları ve eğilimi doğrultusunda yenilenen yapısı ile CeBIT Bilişim Eurasia 2012 yılında, sektördeki bu hızlı gelişime ayna tutarak şirketlerin günümüzdeki ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunacak.

CeBIT BİLİŞİM EURASIA'NIN DÖRT PLATFORMU

CeBIT Bilişim Eurasia 2012, bilişim teknolojileri tedarikçilerini ve kullanıcılarını birbirini tamamlayan 4 ayrı platformu bir araya getirerek size ticari bir fuardan fazlasını sunar. Teknoloji tedarikçilerini ve kullanıcılarını bir araya getirir; uzmanlar, kamuoyu oluşturanlar, üst düzey karar vericiler için uluslararası bir buluşma noktasıdır. Dört farklı platformdan oluşan formatımızın yanı sıra çok çeşitli hizmetlerimiz ve profesyonel çözümlerimiz sayesinde hedef kitlenize etkili bir yoldan ulaşabilir, yeni satış potansiyelleri yaratabilirsiniz.

Fuarla eş zamanlı düzenlenecek CeBIT Sinerji Zirvesi, önemli konu başlıkları ve çok değerli konuşmacılarıyla bilişim sektöründe gündem yaratacak!

Düzenlendiği ilk yılında ziyaretçi akınına uğrayan CeBIT Sinerji Zirvesi, 2012 yılında da çeşitli sektörlere yönelik seminer, panel, konferans ve firma sunumlarından oluşan yeni ve kapsamlı programı konuşmacılarıyla iş dünyası ve bilişim sektörü profesyonellerine etkin bir platform yaratmaya devam ediyor. CeBIT Sinerji Zirvesi 2011 yılında 6 salonda 4 gün boyunca kendi alanlarında uzman 230 konuşmacı ve 22 tane toplantı konusuyla Türkiye ve Avrasya'da bilişim konusunda yapılan en büyük etkinlik olmayı başarmıştır.

Rakamlarla CeBIT Sinerji Zirvesi 2011

- 2.220 kayıtlı ziyaretçi
- 4.000'in üzerinde oturum katılımı
- 22 konu başlığı
- 95 adet forum, panel ve konferans
- 230 Konuşmacı
 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Cnr Expo Center Yeşilköy
İstanbul / Bakırköy / YEŞİLKÖY
Etkinlik Konuları