Dr. Çağlayan Bodur

Dr. Çağlayan Bodur Resmi
Dale Carnegie Türkiye’nin Genel Müdürü, eğitmeni ve aynı zamanda global sertifikalı eğitici eğitmeni olan Çağlayan Bodur, bu görevini 2006 yılından bu yana sürdürmektedir. Dale Carnegie Türkiye’deki görevinin yanında 1997 yılından beri faaliyetini sürdüren Done Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Firmasının da Genel Müdürüdür.

Bugüne kadar ülkemizin yüzlerce saygın kurumlarında toplamı 2000 günün üzerinde olmak üzere liderlik, yöneticilik, etkili konuşma, finansal yönetim, kurumsal yönetim, kişisel gelişim, satış konularında eğitim vermiş, moderatörlük, danışmanlık, koçluk yapmış ve bu kapsamdaki projelere liderlik etmiştir. Çağlayan Bodur, gerek şirket yönetiminde, gerekse kişisel faaliyetinde ortaya koyduğu kurumsal bakışını ve tecrübesini, 1990 yılından itibaren Türkiye Kalkınma Bankası ve Interbank’daki yöneticilik dahil olmak üzere farklı kademelerdeki ve görevlerdeki bankacılık tecrübesinden sağlamıştır. Aynı zamanda Fransa merkezli Enerfinance Consulting Firmasının Türkiye Temsilciliğini yürütmüştür.

Profesyonel kariyerinin yanında akademik kariyerini de sırasıyla ODTÜ inşaat Mühendisliği, Bilkent Üniversitesi MBA, ODTÜ Yapı İşletmesi Yüksek Lisans Programı, İTÜ İşletme Doktorası ile sürdürmüş, Okan Üniversitesi’nde bir süre Yardımcı Doçent olarak yarı zamanlı görev almıştır. Profesyonel kariyeri süresince sadece iş hayatındaki profesyonellerin değil aynı zamanda İTÜ ve Okan Üniversitesi’nde çeşitli işletme Bölümü dersleri vererek üniversite gençlerinin kariyerine de katkıda bulunmuştur.

Edindiği kurumsal tecrübeleri Dale Carnegie Global’in uluslararası organizasyonlarında çeşitli çalıştay ve seminerlerde dünyanın 90 farklı ülkesinden bir araya gelen katılımcılar ile de paylaşmaktadır.

İş hayatındaki ve eğitmenlikteki tecrübesi ve 101 yıllık Dale Carnegie bilgi birikimini biraraya getirerek, 2012 yılında İş Odaklı Koçluk & Mentorluk Sertifika Programını hazırlamış ve program ICF tarafından akredite edilmiştir.

Yer Aldığı Etkinlikler

4 Kasım 2014
Salı
PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul