Bilişim Zirvesi'12

Zirve / Bilişim

11 Eylül 2012, Salı - 13 Eylül 2012, Perşembe

09:00 - 17:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki çok yönlü, çok boyutlu gelişmeler dünyayı ve toplumları dönüştürüyor. Bu noktada bugün ve sonrasında neyi nasıl yapacağımız, hangi doğru adımları atacağımız, kısacası önümüzü net olarak görmemiz önemli hale geldi.Günlük yaşamımızda, bilişim teknolojilerinde ve ülkemizin gelişen, rekabetçi sektörlerinde atılacak bir sonraki adımımız ne olacak?

ICT Summit Eurasia-Bilişim Zirvesi’12, başkalarının ve sizin bir sonraki adımınız için yolunuzu aydınlatacak. Türkiye ve Avrasya bölgesinin en büyük bilgi, iletişim ve eğitim etkinliği ICT Summit Eurasia-Bilişim Zirvesi’12, hem toplumları dönüştürme noktasında bilişim teknolojilerinde hem de ülkemizin gelişen, rekabetçi sektörlerinde atacağımız bir sonraki adımımızın ne olacağı hakkında zengin fikirler sunacak.

12.Uluslar arası Bilişim Zirvesi, 11-13 Eylül tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezinde, Avrupa ve Balkanlar’dan Orta Doğu’ya, Kafkaslara ve Türk Cumhuriyetleri’ne uzanan toplum coğrafyasının iş ve bilişim profesyonellerini bir araya getiriyor.

Bilişim Zirvesi bölgenin en büyük bilgi, iletişim ve eğitim etkinliği olmanın yanı sıra teknoloji etkinliklerinde sonraki adımı görebileceğiniz bir ortam sunuyor.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Haliç Kongre ve Kültür Merkezi
İstanbul / Beyoğlu / HALICIOĞLU
Sütlüce Mahallesi, Eski Karaağaç Caddesi
Etkinlik Konuları
Etkinlikle İlgili Haberler
Bum-Coo Cho
Samsung Electronics Kıdemli Başkan Yardımcısı
Charles Eisenstein
Araştırmacı, Yazar ve Düşünür
Dr. Jeong-Hoon Kim
Alcatel-Lucent Bell Laboratuvarları Başkanı
Matthias Kaiserwerth
IBM ZürihAraştırma Laboratuvarı Direktörü
Murad Bayar
Siyasetçi, müsteşar