Barış Gül

Barış Gül Resmi
1976 Yalova doğumlu. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünde, yüksek lisansını ise Sakarya Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri Çalışan Psikolojisi ve South Russian University İşletme Psikolojisi Bölümünde halen doktora öğrenimine devam etmektedir.

Meslek hayatına Yeşim Tekstil A.Ş İnsan Kaynakları departmanında İnsan Kaynakları ve Eğitim uzmanı olarak başladı. 2002 yılında dil eğitimi için gittiği Londra’da İnsan Kaynakları, Uluslararası Finansman ve Halkla İlişkiler eğitimlerini de tamamladı. 2003 Yılında Gökyıldız Tekstil ve Konfeksiyon’ da tekrar iş hayatına başlayan Gül 8 yıl İnsan Kaynakları Yöneticiliği görevini yürüttü.

2009 yılından itibaren de Faveo Eğitim ve Danışmanlık Kurucu Genel Müdürü olarak çalışmakta olup halen otomotiv, gıda, makine, tekstil, sigorta, vb… sektörlerde eğitmenlik ve danışmanlık görevlerini yürütmektedir. İlk ve Orta Kademe Yönetim Becerileri, Etkili İletişim, Liderlik, İnsan Kaynakları, Kişisel Gelişim, Eğitimcinin Eğitimi, Etkili Ekip Çalışması, Duygusal Zeka, Kişisel Başarı ve Verimlilik vb… konularda uzmanlığı bulunmaktadır.

Barış Gül’ ün Peryön Personel Yöneticileri Derneği üyeliği ve Etik İtibar Derneği Bölge Temsilciliği görevi bulunmaktadır.

Yer Aldığı Etkinlikler

4 Kasım 2014
Salı
PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul