AnelTECH

AnelTECH Resmi
AnelTech, sektördeki uzmanlaşmış kadrosuyla sistem bütünleştirme ve servis çözümleri, sabit ve mobil Telekom, savunma, endüstriyel ve profesyonel elektronik ve kurumsal bilişim alanlarında yurtiçi ve dışı pazarlarda çözüm ve hizmet sunmaktadır.
AnelTech, projelendirmeden operasyona, kendisine bağlı grup şirketleriyle birlikte, araştırma geliştirmeden üretime, bakım onarımdan kalibrasyona kadar geniş bir yelpazede müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sağlayacak organizasyonel yapı ve yeteneğe sahiptir.
Farklı müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre farklı donanım ve yazılımlardan oluşan sistemleri etkin şekilde entegre ederek çözümler sunan “öncü sistem entegretörleri” arasında yer almaktadır. Araştırma ve geliştirme tabanlı yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve özgün çözümlerin üretilmesinde katma değer yaratmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda üniversiteler ve araştırma merkezleri de projelere dahil edilmektedir.
Veri ağları, iletişim ve BT sistemlerini kapsayan hizmetler, servis seviyesi sözleşmeleriyle belirlenmiş özel hedeflerle ölçülmekte ve takip edilmektedir.

Yer Aldığı Etkinlikler

27 Mart 2012
Salı
7. İLTEK Günleri
YTÜ Elektrik ve Elektronik Fakültesi Konferans Salonu / İstanbul