12. Fanta Gençlik Festivali 2013

Festival / Müzik

10 Eylül 2013, Salı

19:00 - 23:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Etkinliğin 14 Eylül'de İstanbul’da düzenlenecek finali operasyonel nedenlerden dolayı 15 Eylül Pazar günüyapılacaktır. 

Her yıl büyük bir coşku ile kutlanan Fanta Gençlik Festivali, 12. yılında tam 3 sanatçı ile gideceği şehirlerde büyük bir coşku yaşatmaya hazırlanıyor..

Fanta Gençlik Festivali bu yıl 14 Ağustos’ta Tekirdağ konseri ile başlayacak. 16 Ağustos’ta ise İzmirde devam edip 14 Eylülde İstanbullularla buluşacak! Fanta kapaklarıyla 10 puan toplayanlar ise konser biletini kapacak.

Fanta Gençlik Festivali bu yıl ; Tekirdağ, Samsun, Malatya, Adana, İstanbul, Bursa, İzmir, İzmit, Denizli, Antalya, Kayseri, Konya, Ankara, Erzurum, Şanlıurfa ve Erzurum ‘da sahne alacak.

FESTİVALDE SAHNE ALACAK SANATÇILAR : 

Kenan DOĞULU
Şebnem FERAH
Emre AYDİN

Festivale nasıl katılabilirim?

Fanta kapakları ve açma halkalarındaki puanları toplayıp, her 10 puan için Fanta gençlik festivali'ne 1 bilet kazanarak festivale katılabilirsiniz. 

Peki nasıl 10 puan toplayacağım?

Puanlar Fanta Gençlik Festivali promosyonu dahilinde üretilen 330 ml. kutu ve 500 ml., 1L., 2L., 2,5L. PET şişe Fanta ürünlerinde geçerlidir.

330 ml. kutu ürünlerinin üzerindeki turuncu açma halkaları 3 puan. 500 ml. PET şişe ürünlerinin üzerindeki mavi kapaklar 3 puan. 1L., 2L. ve 2,5L. ürünlerinin üzerindeki mavi kapaklar 1 puan değerinde.

Puan toplayamadım, festivale katılamayacak mıyım?

10 puan toplayamadım diye üzülme, festival günü kapıdan alacağın Fanta’lar karşılığında biletini alabilirsin.

10 puan topladım ama biletimi alamadım, şimdi ne yapacağım?

10 puanlık Fanta açma halkası ve kapaklarını koy cebine, gel festivale. Festival günü saat 16:00’dan sonra festival kapısında puanlarını verip biletini alabileceğin özel bir stand bulunacak.

Festival kapısından bilet alabilir miyim?

Evet. Festival günü, festival kapısında saat 16:00’dan sonra açılcak özel standdan alacağın Fanta’lar karşılığında biletini alabilirsin.

Festival kaçta başlıyor?

Festival kapılarını 16:00’da açıyor. Konserler 20:00’de başlıyor. Bu süreye kadar arkadaşlarınla eğlenceli vakit geçirebileceğin aktivitelere katılabilirsin.

Festivale girmek için bir yaş sınırı var mı?

Festival için bir yaş sınırı bulunmuyor. Fanta Gençlik Festivali 10 yıldır her yaştan müzikseveri ağırlıyor.

Fanta aldım ama kapağında/açma halkasında puan yok, puanları nasıl toplayacağım

Festival öncesinde Fanta Gençlik Festivali promosyonlu ürünler tüm Türkiye’ye dağıtılmış oluyor, ancak puanlı ürünün satış noktasında tükenmesi durumunda promosyona dahil olmayan bir ürün satın almış olabilirsiniz. Bu durum festivale katılmana engel değil, biletini festival günü festival kapısından da alabilirsin unutma.

Festival alanında yiyecek/içecek satışı var mı?

Elbette gün boyu çeşitli aktivitelerde yorulup acıktığında veya susadığında festival alanında bulunan Kantin’den yiyecek/içecek, Portakal Bar’dan ise içecek alabilirsin.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
M1 Merkez AVM
Konya / Selçuklu
Yazır Mah. Doç Dr. Halil Ürün Cad. No:38
Etkinlik Konuları