1. İGÜ Psikoloji Günleri

Konferans / Psikoloji

5 Mayıs 2014, Pazartesi - 6 Mayıs 2014, Salı

09:00 - 16:30

Ücretsiz

0531 978 16 32

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz İGÜ Psikoloji Günleri 5-6 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleşiyor. Alanında uzman konuşmacılarla, alışılmışın dışında bir konseptle, farklılık yaratacak olan bu etkinliğe herkes davetlidir.

Etkinliğimiz herkese açıktır ve katılım için bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Katılımcıların tamamına katılım belgesi verilecektir ancak belge alımı için tüm oturumlara katılım zorunludur. 

Etkinlik İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşecek olup üniversitemize metrobüs ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrübüs ile Mustafa Kemal Paşa ( Ambarlı ) durağında indikten sonra görevli arkadaşlarımız sizi servise yönlendirecek ve servis ile binanın önüne kadar erişiminiz sağlanacaktır.

Soru ve Sorunlarınız İçin;

Berker Gonca: 0531 978 16 32

Seray Taşdelen: 0537 715 67 86

İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz İGÜ Psikoloji Günleri 5-6 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleşiyor. Alanında uzman konuşmacılarla, alışılmışın dışında bir konseptle, farklılık yaratacak olan bu etkinliğe herkes davetlidir. 

Etkinliğimiz herkese açıktır ve katılım için bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Birbirinden önemli konuşmacıların yer alacağı 1. İGÜ PSİKOLOJİ GÜNLERİ hem özgeçmişinize hemde bilgi birikiminize büyük katkılar sağlayacak.

ULAŞIM

Etkinlik İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşecek olup üniversitemize metrobüs ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs ile Mustafa Kemal Paşa ( Ambarlı ) durağında indikten sonra görevli arkadaşlarımız sizi servise yönlendirecek ve servis ile binanın önüne kadar erişiminiz sağlanacaktır.

UYARILAR

  • Etkinliğimiz herkese açıktır ve katılım için bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
  • Katılım belgesi alabilmek için oturumlara tam katılım sağlanması zorunludur.
  • Online kayıt yaptırmadan gelen katılımcılar kontenjanın dolması durumunda salona giremeyebilirler.
  • Etkinlikle ilgili son gelişmeleri takip edebilmeniz için lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.

SPONSORLUK HAKKINDA

Kulübümüze bu etkinlik için sponsor olmak isterseniz aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilrsiniz;

0531 978 16 32 - Berker GONCA / Kulüp Başkanı

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İstanbul Gelişim Üniversitesi Üniversite Kampüsü
İstanbul / Avcılar
Dolum Tesisleri yolu, Sht. Pyd. Er. Murat Şengöz Sk. No:8 Avcılar/ İstanbul Not: Zorlu Holding Karşısı
Etkinlik Konuları