Ziynet Sali - Despina Vandi Konseri

Konser / Pop

25 Eylül 2014, Perşembe

21:00 - 23:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Akdeniz'in büyülü iki sesi Ziynet Sali ve Despina Vandi, 25 Eylül'de BKM organizasyonu ile Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde!

Şarkılarıyla olduğu kadar, zengin sahne şovlarıyla hazırladığı konserlerle büyük beğeni toplayan Türk popunun en sıcak sesli yorumcularından Ziynet Sali; Yunanistan'ın ülkemizde de çok sevilen yıldızı Despina Vandi ile Harbiye Açıkhava sahnesinde muhteşem bir konsere imza atacak. 

Aşka Yürek Gerek (Mustafa Sandal), A Pa Pa (Ziynet Sali), Gia Ya (Harem Grubu), Hoppa Hoppa (Ayşegül Aldinç), Seni Severdim (Yaşar & Yıldız Usmanova) gibi coverlanarak Türk sanatçıları tarafından seslendirilmiş birçok hit şarkılarını da bu konserde repertuarına alacak olan sanatçı ülkemize ilk kez geliyor.

Ziynet Sali ve Despina Vandi, 25 Eylül Perşembe akşamı İstanbullu müzikseverlere Harbiye'de Türkçe–Yunanca hazırladıkları repertuvar ile unutulmaz bir gece yaşatacak. BKM organizasyonu ile gerçekleşecek konserde, romantik şarkıların yanı sıra eğlence de tüm coşkusuyla yaşanacak. Geceye özel hazırlanan sahne şovu ise izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
İstanbul / Şişli / HARBİYE
Harbiye Mh. Taşkışla Cd.
Etkinlik Konuları