Yalın Konseri

Konser / Pop

1 Mart 2014, Cumartesi

21:00 - 23:30

Ücretli

Etkinlik Detayları

Türkiye'de kendi söz ve bestelerini seslendiren en kuvvetli yorumcular arasında yerini alan Yalın, daha ilk albümünde MTV World Chart Express listelerinde 1 numaraya yerleşip, bunun dışında da bugüne kadar onlarca ödül almıştır.

Profesyonel müzik hayatında son dokuz senede "Ellerine Sağlık", "Bir Bakmışsın", "Her Şey Sensin", "Ben Bugün", "Anlat Güzel mi Oralar" ve son olarak "Sen En Güzelsin" olmak üzere 5 albüm ve 1 single çıkaran sanatçı, şarkıları dijital ortamda üç milyonu aşan indirilme sayısına ulaşarak büyük bir rekora imza atmıştır.

Yalın, 2013 yılında Cornetto'nun dijital filmi "Güzel ile Saf"ta 'Aşkın Sesi' olarak rol almış ve film için bestelediği "Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda" şarkısı hem Türkiye'de hem dünyada büyük başarı elde etmiştir. Bu şarkı, aynı Yalın'ın bir önceki "Olmasa da Olur" şarkısı gibi, Nielsen Müzik Türkiye Resmi Listesinde haftalarca Türkiye radyolarında en çok çalınan şarkı olarak bir numarada kalmış, i-tunes'a çıktığı ilk gün en çok indirilen şarkı olmuştur. Şarkının klibi ise Youtube Türkiye'de en çok izlenen video olmayı başarmıştır.

2013 yazında yaptığı Cornetto Turnesi'nin ardından 18 Eylül'de Harbiye Açıkhava Sahnesinde sevenleriyle buluşan Yalın, Türkiye'de bir ilke imza atarak, Açıkhava'nın ortasına kurduğu akustik sahnesiyle tüm Harbiye'yi büyüledikten sonra bu kez PSM'de sizlere kaçırmamanız gereken bir müzik şöleni yaşatacak.

Bilet Al: https://bilet.zorlucenterpsm.com/PagesPublic/productBrowse/productHome.aspx?ProductSubType=YALN

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Zorlu Center PSM Ana Tiyatro
İstanbul / Beşiktaş
Barbaros Blv.
Etkinlik Konuları