Ümran Temelkuran ***ÜCRETSİZ**- İnner Speak - Theta Healing Tanıtım Semineri

Seminer / Kişisel Gelişim

5 Nisan 2019, Cuma

19:00 - 20:00

Ücretsiz

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

ÜMRAN TEMELKURAN
İnner Speak - Theta Healing Tanıtım Semineri

*** ÜCRETSİZ ***

5 NİSAN 2019
19:00-20:00

Hayatölyesi
İletişim:0553 289 9912
Karşıyaka-İzmir (Akbank Sk.)

Inner-Speak (İç Benlikle Konuşma Yöntemi) Nedir?

Yaşam enerjinizin kolay,basit,ve uyumlu bir şekilde arındırılmasına yardım ederek insanlık ve gezegenimizin yükseliş sürecine katkıda bulunmayı amaçlayan bir şifa yöntemidir.Psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından oluşturulmuştur. Inner-Speak arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış , korkunun veya onun bir çeşidinin depolanmış olduğu yeri bulup onu kaynağında şifalandırarak tek seferde ve sonsuza dek serbest bırakabilmenizi sağlayan bir metottur.Diğer bir anlatımla , öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen etkilerin, Yüksek Benliğimizin (veya üst bilincimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasıdır.
Kişisel ve ruhsal gelişimle ilgili okuduklarımızın çoğu,içe dönme ve yüksek Benliğimizi dinleme teması çevresinde döner Ancak kaçımız duyduğumuzu anlarız ? Herhangi birşey duyup duymadığımızdan emin miyiz ? İnner Speak bu içsel iletişimin ,zihnimizin gürültülü gevezeliği veya egomuzun müdehalesi olmadan ,çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için geliştirilmiştir.

Inner-Speak Nerelerde Kullanılabilir?

* Yaşamımızın sorunlu olan veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik,
* Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz bir kimliği üstlenip yaşamakta olmamız durumlarına yönelik,
* Fiziksel, duygusal veya zihinsel rahatsızlıklara yönelik
* Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik,
* Çeşitli korkularımız/fobilerimize yönelik,
* Kişilerden veya mekanlardan parazit enerjileri ve eklentileri arındırmaya yönelik.

Inner-Speak seansları Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel seanslardır. Tüm seans dosya protokolünün yapısının akışına uygun olarak, Yüksek Benliğin rehberliği ile uygulanır
Bir seans genellikle 1-1,5 saat arasında sürer.
Inner-Speak seansları hem bizim uygulamamız hem de bize uygulanması çok kolay, pratik ve zevkli, iç görümüzü ve bilinç düzeyimizi oldukça yükselten seanslardır. Inner-Speak seanslarında, çok ender durumlar haricinde, mutlaka bir enerji değişimi ve çözülüm gerçekleşir ve Inner-Speak seanslarından gelen şifa oldukça etkili bir şifadır.

Theta Healing Nedir?

ThetaHealing fiziksel, psikolojik ve ruhsal şifa sağlayan bir meditasyon çalışmasıdır. Bu enerji sisteminin kurucusu Vianna Stibal’dır. Doğuştan sezgisel yetileri çok açık olan Vianna, 1995 yılında, yakalanmış olduğu kanser hastalığından anlık bir şifa ile arındığında, kendini bulduğu bu yönteme adayarak, tekniği geliştirmeye devam etmiş, binlerce saatlik bireysel uygulama yapmıştır. Daha çok kişinin şifalanmasına yardımcı olmak için tekniği 2000 yılından bu yana öğretmeye devam etmektedir.Teta dalga boyu saniyede 4-7 Hz’ dir. Genelde gece uyurken veya derin hipnoz durumundayken beyindeki dalga boyu teta dalga boyundadır. Ayrıca 0-6 Yaş zamanında beynimizin frekansı da teta dalga boyunda titreşir ve bu nedenle duyduğu, gördüğü, deneyimledigi her şeyi yararlı veya yararsız doğru ya da yanlış olduğuna bakmadan direkt olarak bilinçaltına kaydeder.

ThetaHealing® ile bilinçaltında bulunan ve hastalığa ya da yaşamdaki probleme neden olan negatif kök inançları temizleyip yerine yeni ve pozitif olanları ekmek mümkündür. Ve kök inançların bilinçaltında düzeltilmesi çok hızlı ve kesinlikle kalıcı bir iyileşmeyi getirir.

ThetaHealing® kişide var olan negatif bilinçaltı kayıtlarını kişinin 4 inanç seviyesi olan Öz, Genetik, Ruhsal ve Geçmiş Yaşam İnanç düzeylerinin tümünden özgürleştirir. Öz İnançlar, beynimizin ön lobunda enerji olarak muhafaza edilirler. Öz inançlar, bu yaşamımızda çocukluğumuzdan itibaren kabul ettiğimiz, Ailemizden çocukluğumzuda duyduğumuz ve kabul ettiğimiz artık bizi biz yapan inançlarımız haline gelmiş inançlardır. Genetik inançlar, kişinin DNA’sı etrafında bilincin morfolojik alanında muhafaza edilirler ve Anne Babaların da Anne babalarının sahip olduğu yani atalardan miras gelmiş inançlarımızdır. Geçmiş inanç düzeyi, kişinin aura alanında muhafaza edilir. Burada, geçmiş yaşamlardan veya şu andaki kollektif bilincin tecrübelerinin inançlarından oluşur. Ruhsal inanç seviyesi ise kalp çakramızın olduğu yerdir ve varoluşumuzun tamamında bulunan inançlardır.

Bilinçaltı kayıtlarının değişimi kas testi (kinesiyoloji) yöntemiyle de gözlemlenebilmektedir.

İnançların değiştirilmesinin yanında bir de His Yüklemeleri işlemi var ki gerçekten tadından yenmez. His Yüklemeleri ne demektir; His yüklemeleri tüm kişisel gelişim kitaplarında okuduğunuz ve doğruluğu su götürmez olan Kuantum Mekaniği prensibi içindir. His Yüklemesi Sizin etrafınıza yaydığınız frekansınızı, olmasını istediğiniz titreşime ayarlar. Bu Kuantum Yasası ile ilgili her zaman aklıma gelen bir Kızılderili öğretisinin uygulanmasından başka bir şey değildir. Bir Kızılderili her zaman şöyle der; Ne istiyorsan, O ol ! İşte His Yüklemeleri, hayatınızda neyi deneyimlemek istiyorsanız, o olmanız içindir. Ve Bunu, size o duyguları öz manasıyla tanıtarak ve nasıl hissedildiğini anlamanızı sağlayarak ve günlük yaşamınızı bu hislerle nasıl yaşayabileceğinizi öğreterek yapar. Bir çok kişisel gelişim kitabında size önce Kuantum Yasası anlatılır. Evrenin sizin aynanız olduğu anlatılır. Yaşadığınız her şeyin içinizde olanların birer yansıması olduğu ve daha sonra içinizde olanı değiştirmeniz için belirli cümleleri belirli bir gün sayısı boyunca tekrar etmeniz istenir. Ki buna olumlama yöntemiyle tedavi deniyor, veya hipnoterapiyle telkin tedavisi… Taa ki siz onu hissedene kadar. Yani taa ki bilinciniz o şeyi kabul edene ve böylece o şey bilinçaltınıza yerleşene ve bilinçaltınızdan da size bir his olarak iletilmesine kadar. Ve siz böylece Ne istiyorsanız O olursunuz. İnsan ancak, farkında olsun ya da olmasın, İnandığı (içinde onayladığı, hissettiği) şeyi Yaşar, başkasını değil. Bu doğanın değişmez kanunlarından biridir.

Theta, ismini Theta beyin dalgalarından alır. Genelde gece uyurken, derin hipnoz sırasında ve evrendeki birliğin

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: