Uluslararası Civil Istanbul '14

Konferans / İnşaat

27 Şubat 2014, Perşembe - 3 Mart 2014, Pazartesi

20:00 - 03:00

Ücretli

0531 506 5617

infoyapikulubu@gmail.com

Facebook

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

İlklerin ve enlerin kulübü, üniversitemizin parlayan Yıldız'ı YTU Yapı Kulübü'nden dev bir proje daha. Civilistanbul ! 

27-28 Şubat 1-2 Mart tarihinde gerçekleştireceğimiz ilk uluslararası projemiz Civilistanbul profesyonel bir öğrenci takımı, akademisyenler ve sektörün önde gelen pr uzmanları ve şantiye mühendisleri tarafından titizlikle hazırlanmaya devam ediyor.

1 Ocak 2014 tarihinden itibaren ön kayıtları başlayacak etkinliğin tanıtımı, kulübümüz ve Dewart Agency - Advertising & Design şirketi tarafından yürütülüyor.

Etkinlikle alakalı detaylı bilgiler gün geçtikçe sosyal medya hesaplarımız, internet sitemiz ve etkinlik sayfamızdan sizlerle paylaşılacak.

Civilistanbul'14 nedir? 

Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Kulübü’nün ilkini 12-13 Mart 2012 tarihlerinde İnşaat Fakültesi’nde düzenlediği iki günlük seminer dizisi ardından Torunlar GYO “Mall of İstanbul” projesine düzenlediği teknik geziyle sonlandırdığı “RİJİT’2012” etkinliği akademisyenlerin ve öğrencilerin büyük bir ilgisiyle karşılaştı. Yapı Kulübü gördüğü bu ilgiye kayıtsız kalmayıp etkinliği her yıl daha da geliştirerek bir marka proje haline getirmeyi yönetim kurulu olarak hedeflemiştir. Rijit’2013’te yine yoğun katılım ve ünlü isimlerle Yıldızlı öğrencilerle buluşmuştur.Daha profesyonel bir kimliğe kavuşan kulübümüz okulumuzun İngilizce eğitim vizyonunu da göz önünde bulundurarak 2014 yılında etkinliği Civil İstanbul adıyla devam ettirecektir. Etkinliğe kamu ve iş dünyasında faaliyet gösteren , sektörün önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticileri, konularının uzmanı akademisyenler ve inşaat sektöründe danışmanlık yapan firmalardan konuşmacılar katılmaktadır. ”Civil İstanbul” inşaat sektörünün önde gelen yöneticileri, akademisyenleri ile sektörün geleceği olan mühendis adaylarını buluşturup onların bilgilerinden, tecrübelerinden faydalanmayı amaçlamakta ve soru-cevap bölümüyle katılımcıların merak ettikleri soruları da sorma fırsatı sunmaktadır. Seminer konuları belirlenirken inşaat sektörü detaylı bir şekilde incelenmekte sektördeki gelişmeler ve gittikçe önemi artan konular göz önünde bulundurulmaktadır . Böylece katılımcıların kendilerini mesleki anlamda geliştirmeleri, sektördeki yeniliklerden haberdar olmaları ve kendilerine sunulan bu fırsatta staj ve iş başvurularında bulunmaları sağlanmaktadır.

Seminer ve staj başvuruları haricinde bu sene çok daha yeni bir konsept, çok daha farklı bir etkinlik sizleri bekliyor! 

SURE WE CAN!

#surewecan

--------------------------------------------------------------------------------------------

Club of the firsts and most, shining star of our university YTU Yapi Kulubu has another great project: Civilİstanbul!
Our first international project Civilİstanbul will take place between dates of 27-28 February and 1-2 March. it is being prepared meticulously by professional with student team, academics, sector leaders pr experts and building site engineers.
Pre-registration will start on 1 January 2014. Publicity carrying out by our club and Dewart Agency - Advertising & Design Company.
More information about activity will be shared on our social media accounts, web site and activity page.
What is Civilİstanbul?
YTU Yapi Kulubu organized first, series of seminars which continued two days, “RİJİT’2012” on 12-13 March 2012 in Construction Faculty. It finished with technical tour to Torunlar GYO’s “Mall of Istanbul” project. Academics and students had great interest. Yapi Kulubu hasn’t been unrelated to this interest. So Yapi Kulubu’s board of directors aims to improve year by year and make “Mark Project” this activity. Rijit’2013 met again students with intensive participation and famous names. Yapi kulubu which has more professional identity, considered our Univercity’s English education vision and changed acvtivity’s name to “Civilİstanbul”. Directors of the sector leader companies who work on public and business world, expert academics and lecturers from consulting firms will join this activity. Civilİstanbul aims to bring together directors, academics and students for sharing knowledge and experience, and gives an opportunity to ask questions them with chapter of question-answer. Detailed researches on construction sector, developments in sector and increasing the importance topics our references for determining seminar topics. In this way participants can improve themselves profession sense, can be informed innovations of sector. Besides, Civilİstanbul provides probation and employment applivation chance to participants.
Except seminar and probation applications, this year very different concept and very different activity are waiting you!!
SURE WE CAN!
#surewecan

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
YTÜ Davutpaşa Kültür ve Kongre Merkezi
İstanbul / Esenler
Davutpaşa Mah. Davutpaşa Caddesi
Etkinlik Konuları