'' ÜCRETSİZ '' Eterik Kristaller Tanıtım Semineri

Seminer / Kişisel Gelişim

4 Temmuz 2019, Perşembe

19:00 - 20:00

Ücretsiz

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

'' ÜCRETSİZ '' Eterik Kristaller Tanıtım Semineri
Özge Keke

4 Temmuz 2019
19:00 - 20:00

Hayatölyesi
İletişim: 0*553 289 9912
Karşıyaka (Akbank sk.)

ETERİK KRİSTALLER

Doğal taşlar ve kristallerle şifanın kökeni çok eskilere dayanır. Taşların/kristallerin vücudun çeşitli yerlerine yerleştirilmesi ya da suya yerleştirilen iksirlerin kullanılmasıyla gerçekleştirilen bu şifa uygulamalarını, Eterik Kristaller aracılığıyla, taşlar/kristaller olmadan da uygulamak mümkündür.

Eterik Kristaller, uyumlama yoluyla öğrenilen 3 aşamalı bir sistemdir. Bu üç aşamayı tamamlayan herkes Eterik Kristaller sistemini başkalarına öğretebilir. Eterik Kristaller öğrenmenin bir ön koşulu yoktur. Daha önce herhangi bir enerji şifası tekniğine uyumlanmamış olsanız da Eterik Kristaller’i öğrenebilir ve kullanabilirsiniz.
Eterik Kristal şifası tek başına kullanılabilir veya Reiki gibi diğer şifa yöntemleri ile birleştirilebilir. Eterik Kristaller Uyumlamasıyla, belirli bir kristalin enerjisine erişim kazanırsınız ve bu enerjiyi niyetle yönlendirebilirsiniz. Bu eterik kristaller yeryüzünde bulunanlardan çok daha güçlüdür. Kristalleri vücuda yerleştirebilir ya da saniyeler içinde güçlü taş iksirleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca somut düzlemde var olan taşlarınızın/kristallerinizn enerjisini %400 güçlendirebilirsiniz.
Eterik Kristaller 1-2-3 uyumlamalarıyla enerjisine erişim kazanacağımız taşlar/kristaller:

* Eterik Kristaller I: Kehribar, Ametist, Akuamarin, Aventurin, Pembe Beril (Morganit), Mavi Dantelli Akik, Botswana Akik, Yeşil Kalsit, Karnelyan (Akik), Krizokol, Sitrin, Berrak Kuvars (Erkek Kuvars), Elmas, Tek Uçlu Berrak Kuvars, Zümrüt, Hematit, Kırmızı Jasper, Malahit, Pembe Kuvars, Yakut, Sodalit, Turkuvaz.
* Eterik Kristaller II: Aleksandrit, Amazonit, Azurit, Kantaşı, Altın Kalsit, Kızıl Opal, Florit, Kırmızı Granat, Yeşim Taşı, Lapis Lazuli, Moldavit, Aytaşı, Peridot, Pirit, Mavi Safir, Sarı Safir, Siyah Turmalin, Mor Turmalin, Pembe Turmalin, Çift Uçlu Berrak Kuvars Kristali.
* Eterik Kristaller III: Çeroit (Charoite), Sugulit, Rodokrozit, Pirit Güneşi, Afrika Yeşimi, Kartanesi Obsidyen, Apaçinin Gözyaşı (Obsidyen), Moqui Mermerleri, Boji Taşı, Tektit, Kalsedon, Larimar (Atlantis Taşı), Labradorit, Kunzit, Heliotrop, Kyanit, Apofilit, Yakutlu Zoisit (Anyolit), Tanzanit.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir