Türkiye'de Dünya Otomotiv Konferansı

Konferans / Otomotiv

5 Kasım 2014, Çarşamba - 6 Kasım 2014, Perşembe

08:00 - 18:00

Ücretli

D: +44 203 289 5003 | M: +44 744 977 5506

avsar.kazmaz@wwpartnerships.com

Facebook

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Türkiye’de Dünya Otomotiv Konferansı 5* Elite World Istanbul Hotel’de gerçekleşecektir (5-6 Kasım 2014).

Londra yerleşik Worldwide Partnerships firması tarafından düzenlenecek olan konferansta,Türkiye ve bölgenin otomotiv sektöründeki geleceğine stratejik açıdan yaklaşılacaktır.

Türkiye ve bölgeden önemli temsilcilerin katılımı ile 5-6 Kasim tarihlerinde Istanbul’da gerçekleşecek olan ‘Türkiye’deDünya Otomotiv Konferansı’, otomotiv sektöründeki üretim,ihracat,teknoloji konuları dahil olmak üzere stratejik konular üzerine yoğunlaşacaktır. Konferansın ana başlıkları; üretici firmaların 2015 ve ilerisinden beklentileri/gelecek stratejileri, araç lojistiği ve tedarik zinciri, araçlarda gelişen Connectivity ve Big Data (Bağlı Araçlar ve Büyük veri) teknolojileri,Türkiye’nin kendi marka elektrikli aracını üretme yolunda atılan somut adımlar ve projenin hayata geçmesi.

Konferansta Avrupa Imar ve Kalkınma Bankası’nı temsilen yer alacak Hande Islak, sektöre ekonomi ve finans tarafından yorumlarını katıyor olacak. Sonrasında Toyota Türkiye CEO’su ve Genel Müdürü Orhan Özen, 2014 yılı yorumlarını ve 2015 için üretim ve ihracat konularında beklentilerini paylaşıyor olacak. KPMG Türkiye otomotiv sektör yöneticisi Ergün Kış’da sektörün yerel ve global trendleri üzerine konuşuyor olacak.

Rusya ile gelişen ilişkiler ve bunun otomotiv sektöründe etkileri gözönünde bulundurularak Rusya’dan aralarında  Volvo, Peugeot, Volkswagen gibi markaların da bulunduğu 12 farklı OEM tesisleri olan bölgelerden yöneticiler programa katılacaktır.

Kaluga ve Ulyanovsk bölgelerinden gelecek olan bu yöneticiler hem Rusya’ya yatırım ve ihracat fırsatlarından hem de firmaların bu fırsatları değerlendirebilmesi için analiz edebilmeleri konusunda bilgi sağlıyor olacaklardır.

Ayrıca–STAN,-JAN ülkeleri ve Rusya’ya (Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan, Pakistan, Tacikistan, Afganistan) ihracat ve yatırım fırsatları üzerine 2014 Eylül’de tamamlanan bir çalışma ile Frost & Sullivan araştırma ekibi Anna Özdelen ve Mobarak Moosasunum yapacaktır. Sunum,  bu bölgelerdeki mevcut trendleri, pazar zorluklarını, hafif binek araç satışlarındaki potansiyeli ve diğer segmentlerle ilgili analizleri, ayrıca Rusya pazarının dinamiklerini ve telematikleri ele alacaktır.

İkinci gün ise MUSIAD otomotiv Kurulu Başkanı Cengiz Arslan başta olmak üzere Mehmet Buldurgan (Temsa eski CEO’su) ve ilave konuşmacılarimiz ile %100 Türk marka araç üretilmesi ve bu aracın elektrikli araç olması konularında atılan adımları, üzerine çalışılan projeleri ve yapılacakları tartışıyor olacagız.

Microsoft İngiltere Otomotiv Sektör yöneticisi Ian Webber,Türkiye’nin henüz ulaşılamamış Pazar potansiyeline satış için teknolojiyi daha iyi kullanarak ulaşma yolları üzerine hazırladığı çalışmalarını anlatacaktır. Panasonic’in Amerika’da Strateji ve Inovasyon Direktörü olan Hakan Kostepen ve Mirror Link Projelesinin sahibi Car Connectivity Consortium yöneticisi Antti Aumo Connectivity & Big Data konuları üzerine yoğunlaşıyor olacaktır.

Türkiye’de Dünya Otomotiv Konferansı hem Türkiye’den hem de uluslarası anlamda üst düzey sektör temsilcilerini biraraya getirecek bir programdır.

Konuşmacı detayları için: www.worldwidepartnerships.co.uk

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Taksim Elite World Hotel
İstanbul / Beyoğlu / TAKSİM
Şehit Muhtar Caddesi No: 42
Etkinlik Konuları

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: