Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği X. Ulusal Kongresi

Kongre / Sağlık-Tıp

28 Ekim 2016, Cuma - 30 Ekim 2016, Pazar

09:00 - 18:00

Ücretsiz

5545692471

tmftp@ftskongre.org

Facebook

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Sayın Meslektaşlarımız,

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, çalışma grubu olarak doğuşundan bu yana 17 yılı aşkın süredir, ülkemizin alanındaki en faal kuruluşudur. Derneğimiz, anneler ve bebeklerinin sağlığının korunması ve geliştirilmesi çerçevesinde, eğitimler düzenlemek, araştırmalara destek vermek, alanında yapılanların daha iyi ve daha doğru gerçekleşmesi için yol haritaları sunmak, çalışanların ve hizmet alanların medikolegal haklarını korumak için vardır. Sizi davet etmekten onur duyduğum 28-30 Ekim 2016 tarihilerinde İstanbul Harbiye Askeri Müze’de düzenlenecek X. Ulusal Kongre’miz bu etkinliklerin en önde gelenidir. Yalnız üyelerine ve perinatoloji gönül verenlerine değil, tüm doğum hekimlerine ve anne-yeni doğan sağlığına yönelik bu çalışmalar sosyal ve ekonomik kaynak gereksinimindedir.

X. Ulusal Kongre’miz ve öncesi planlanan Kurslar ile birlikte bu toplantının bilimsel düzeyinin ve katılımının çok yüksek olacağını düşünüyoruz. Kurumsal yapısı ve geçtiğimiz yıllardaki organizasyon başarıları ve ilişkileri ile derneğimiz üretken özelliğini ortaya koymuştur.

Kongre tarihlerini şimdiden kaydedip programınıza almanızı öneririz. 28-30 Ekim 2016’da İstanbul’da buluşmak ümidi ile çalışmalarınızda başarılar, mutlu günler dileriz.


Prof. Dr. Recep HAS
Dernek ve Kongre Başkanı

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi
İstanbul / Şişli / HARBİYE
Valikonağı Cad. Harbiye