Top 100DJs World Tour: Armin van Buuren - Martin Garrix

Konser / Diğer

14 Kasım 2014, Cuma

16:00 - 23:45

Ücretli

Etkinlik Detayları

Dünyanın en büyük DJ'leriyle bu yıla damga vurmaya hazırlanan DJMAG Top 100 DJs Dünya Turnesi, 14 Kasım Cuma günü ilk defa Türkiye'ye geliyor!

Dünyanın en iyi DJ'lerinin yüz binlerce elektronik müziksever tarafından oylanarak sıralandığı DJMag Top 100, 2014 listesinin açıklanmasıyla birlikte başlayacak uluslararası turnesiyle elektronik müziğin en büyük isimlerini milyonlarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Bu büyük turnenin İstanbul ayağında, elektronik müziğin dev isimleri Armin van Buuren, Martin Garrix ve Sunnery James & Ryan Marciano ile 14 Kasım Cuma günü Life Park İstanbul'da gerçekleşecek unutulmaz bir şova hazır mısınız?

Armin Van Buuren
Daha önce DJ Mag Top 100 listesinde 4 yıl üst üste zirveye oturmuş ve kariyerinde “En İyi Uluslararası DJ” ve “En İyi Trance Müzik Sanatçısı” gibi ödüllere layık görülmüş olan Hollandalı DJ ve prodüktör, Top 100 DJs Dünya Turnesi kapsamında İstanbul’da sizlerle!

Kariyeri boyunca sayısız festival ve etkinlikte milyonlarca hayranının önünde sahne almış olan, müziği ile dünyanın gelmiş geçmiş en iyi DJ'lerinden biri olmayı başaran Armin Van Buuren ile unutulmaz bir eğlenceye hazır olun.

Martin Garrix
Elektronik müzik dünyasına adım attığı 2011 yılından bu yana kısa sürede milyonların hayranlığını kazanan, hit şarkılarıyla geleceğin bir numaralı DJ'lerinden olmaya aday Martin Garrix, İstanbul’daki ilk performansıyla, 14 Kasım’da Top 100 DJs Dünya Turnesi İstanbul’u sallamaya geliyor.

Genç yaşta dünyanın en büyük festivallerinde headliner olarak sahne almış olan Martin Garrix, Armin van Buuren ile birlikte uzun süre unutulmayacak bu etkinlikle Türkiye’de ilk kez sizlerle...

Sunnery James & Ryan Marciano
2006 yılında bir araya gelmiş ve Ultra Music Festival, Sensation, EDC gibi pek çok büyük festivalde sahne almış Hollandalı elektronik müzik duosu Sunnery James & Ryan Marciano bu müzik dolu etkinlik kapsamında 14 Kasım’da İstanbul Lifepark’ta...

Program:
22.00–00.00: Armin van Buuren
20.30–22.00: Martin Garrix
18.30–20.30: Sunnery James & Ryan Marciano
16.30–18.30: TBA
16.00: Kapı Açılış

Etkinlik Bitiş: 00:00
Deluxe Lounge: Deluxe lounge bilet sahipleri ikram servisi yanı sıra standart alanda serbest dolaşım hakkına sahiptirler. 18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge’a ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler.

* Etkinlik günü saat 16:30'dan itibaren Hacıosman metro durağından etkinlik alanına ring servisler olacaktır.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Life Park
İstanbul / Sarıyer / SARIYER
Bahçeköy Caddesi
Etkinlik Konuları

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: