Tanıyor Olabileceğin Kişiler

Sahne Sanatları / Tiyatro

15 Kasım 2014, Cumartesi

20:00 - 21:30

Ücretli

0 850 333 99 11

info@biletinial.com

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

‘’Tanıyor Olabileceğin Kişiler’‘ 2010 yılında, Cenk Tunalı’nın sahnede tek başına kalmak istememesiyle, R. Onur Atilla ve Doğan Akdoğan’ı yanına alarak sahnelediği iki perdelik bir gösteri olarak başladı.
 

Tiyatro Kılçık üslubunu;


‘’Bugüne kadar kimsenin başına gelmemiş fakat, herkesin başına gelebilecek hikayeler.” şeklinde özetleyebiliriz. Fakat, “Tanıyor Olabileceğin Kişiler” bu üslubunun dışında, sahnedekilerin başına gelmiş hikayeler ve tespitler olarak 
karşımıza çıkıyor.

Gösterinin adından da anlaşılacağı gibi canlandırılan karakterler, hepimizin hayatında bir şekilde var olan kişiler olabildiği gibi, izleyenin kendisi de olabilmektedir. 

Seyirciyle iletişimi ve sahneleniş şekli açısından benzerine rastlamanın pek mümkün olmadığı bu gösteri, internetten sonraki en büyük icat olarak da adlandırılmaktadır.

‘’Tanıyor Olabileceğin Kişiler” oyununun önemli bir bölümü tek kişilik Stand Up gösteriden oluşuyor. Bunun yanısıra, interaktif bölümler ve içinde doğaçlamaların olduğu iki ya da üç kişilik kısa oyunlar bulunmakta.

Seyirci, gösteri boyunca sahnedeki oyuncularla birlikte yeni bir deneyim yaşıyor. Bu yüzden de Tiyatro Kılçık’ın eseri olan bu gösterinin samimiyeti, seyircide eğlenceli ama kalıcı bir iz bırakıyor.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Kılçık Mekan
İstanbul / Kadıköy / OSMANAĞA
Osmanağa mah. Karadut sok. No:14 / 1
Etkinlik Konuları