Startup Weekend İzmir

Yarışma / Proje-Fikir

15 Kasım 2013, Cuma - 17 Kasım 2013, Pazar

17:00 - 19:30

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Daha az laf, daha çok geliştirme, 54 saat içinde girişim Startup Weekend sana kendini ispatlaman için bir fırsat sunuyor: Başka başarı hikayelerini dinlemek yerine kendi başarı hikayeni yaz! Fikrinle gel, ekibini topla, geliştirmeye başla, 54 saat boyunca mentorlar eşliğinde çalış, projeni hayata geçir ve yeni işinin temellerini bizimle at!

Etkinlik 15-16-17 Kasım tarihleri arasında Ege Üniversitesi Kampüsü, E.Ü.EBİLTEM-TTO Binası'nda gerçekleşecektir. Sınırlı kontenjanı olan bu etkinliğe hemen kayıt ol, sen de projeni hayata geçir! Ekibim yok ama fikrim var diyorsan gel ekibini orada kur, fikrinle yarış!

General Electric’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek Startup Weekend İzmir’in en büyük ödülü kendi girişimini hayata geçirmek! Bu hedef için; 54 saat boyunca iş fikrini modelleyerek, kendi başarı hikayesini yazıp en iyiyi ortaya çıkarmaya çalışacak girişimcilerimizi yalnız bırakmayan ödül sponsorlarımız da olacak!

VSAkademi tüm girişimci ekiplerine 1’er aylık VS Akademi Online Eğitim erişimi, Startup Weekend’in ilk üç girişim ekibine de 1’er yıllık VS Akademi Online Eğitim erişimi sağlayacak.

Fotolia 54 saat sonunda ipi göğüsleyen takıma 6 aylık kotalı abonman - her ay 25 XXL resim, ikinci takıma 3 aylık kotalı abonman - her ay 25 XXL resim, üçüncü takıma 3 aylık kotalı abonman - her ay 10 XXL resim ödül verecek.

Atölye İzmir ise hafta sonunun en iyi takımına birebir 10 saat ara yüz tasarım eğitimini ödül olarak sunacak.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Ege Üniversitesi EBİLTEM-TTO
İzmir / Bornova
Ege Üniversitesi Durağı, EBİLTEM Çıkışı
Etkinlik Konuları