StarsUp'17

Eğitim / Girişimcilik

1 Mart 2017, Çarşamba

10:00 - 18:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olan Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite Ve Verimlilik Kulübü tarafından 6 yıldır Girişimcilik Günleri adıyla düzenlenen etkinlik bu sene yeni içeriğiyle gelişerek Stars-Up’17 adıyla 27 - 28 Şubat ofis gezileriyle 1 Mart 2017 tarihinde 4 zengin seminer içeriğiyle Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Oditoryum’da.

27-28 Şubat 2017 tarihlerinde 4 farklı ofis gezileri ve eğitimler,1 Martta ise Yıldız Kampüsü oditoryumunda 400 kişilik katılımcıya 4 farklı başarılı girişimciden daha önce yaşadıkları olumsuzlukları,yaptıkları hataları ve bu hatalardan neler öğrendiklerini ve şimdi olsa neyi farklı yaparlardı sorularına cevap olacak hikayelerini dinleyebileceğimiz seminerlerle sizlerle olacağız. 

Bu sene İhsan Elgin,Perçin İmrek,Sedat Kılıç gibi alanında başarılı isimlerle buluşucak;e-bebek ofisini Halil Erdoğmuş ile gezip sorularınızı sorabilecek,Getir.com ve Bitaksi'nin renkli ofislerini gezme imkanı bulabileceksiniz.

Girişimciliğe farklı bakış açılarından bakma imkanı bulabileceğin, Staj imkanlarını yakalayabileceğin ve şirketleri daha yakından tanıyabileceğiniz rengarenk fuar alanında sende yerini hemen al.

Etkinliğimiz sertifikalıdır.Biletler Biletinoda:https://www.biletino.com/event/eventdetail/3292

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum
İstanbul / Beşiktaş / YILDIZ
Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü