Sosyal Medya Uzmanlığı (EU)

Eğitim / Medya ve İletişim

7 Ekim 2017, Cumartesi - 19 Kasım 2017, Pazar

09:30 - 18:30

Ücretli

0 (212) 273 15 05

[email protected]

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

İzmir Ege Üniversitesi - Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

İzmir Ege University - Social Media Expertise Certificate Programme

Ege Üniversitesi ve BMI işbirliğiyle tasarlanmış olan “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”,  katılımcılarına her gün biraz daha önem kazanan dijital pazarlama araçları ve stratejilerine dair, markalara ve kurumlara uygulanabilecek şekilde yetenek seti ve beceri kazandırma amacını taşımaktadır. Katılımcılar bu eğitimde, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimine nereden başlaması gerektiğinden bütünsel bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmaya kadar kapsamlı bir alanda, uygulama ve workshop çalışmaları ile desteklenmiş bir şekilde eğitim görüyorlar. 

Katılımcı Profili

Firmaların pazarlama departmanlarında çalışan 2-7 sene tecrübeli iş dünyası profesyonelleri, dijital pazarlama hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve trendleri yakalamak isteyen pazarlama profesyonelleri ve yöneticileri, pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunlar ve üniversite öğrencileri...

Belgelendirme

Programa % 70 devam koşulunu sağlayan ve program sonunda yapılan sınavda başarılı olanlara Ege Üniversitesi tarafından hazırlanan resmi sertifika verilecektir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Ege Üniversitesi
İzmir / Bornova
Ege Üniversitesi Kampüsü
Etkinlik Konuları