Sosyal Medya Uzmanlığı

Eğitim / Medya ve İletişim

30 Eylül 2017, Cumartesi - 12 Kasım 2017, Pazar

09:30 - 16:30

Ücretli

0 (212) 273 15 05

[email protected]

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı
(Marmara University - Social Media Marketing Certificate Programme)

Business Management Institute ve Marmara Üniversitesi işbirliğinde, 5 senedir aralıksız olarak düzenlenen eğitim programı, katılımcılarına her gün biraz daha önem kazanan dijital pazarlama araçları ve stratejilerine dair, markalara ve kurumlara uygulanabilecek şekilde yetenek seti ve beceri kazandırma amacını taşımaktadır. Alanında uzman akademisyenler ve yöneticiler tarafından verilen eğitimler ile katılımcılar gerek ajans gerek marka tarafında tam yetkiyle çalışabilecek uzman sosyal medya profesyonelleri olarak mezun ediliyor.

Katılımcılar, Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı'nda, dijital pazarlamaya nereden başlaması gerektiğinden bütünsel bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmaya kadar kapsamlı bir alanda, 6 hafta sonu boyunca eğitim görüyorlar. Program özellikle güncel pazarlama araçları ve teknolojilerini tanıtarak, yeni pazarlama kanallarını yakından tanıyan ve etkili biçimde kullanabilen pazarlama profesyonelleri yetişmesini sağlıyor.  

Katılımcı Profili

Business Management Institute ve Marmara Üniversitesi işbirliğiyle sunulan "Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı" standart eğitim müfredatlarından ayrılıyor ve Sosyal Medya Uzmanı olmak isteyenlerin bilgi ve becerilerini geliştiren çalışmaları içeriyor. Programın hedef kitlesi; 

- Firmaların pazarlama departmanlarında çalışan 2-7 sene tecrübeli pazarlama uzmanları, danışmanları 
- Dijital Pazarlama Stratejileri konusunda gelişim hedefleyen Satış & Pazarlama Orta Düzey Yöneticileri 
- Dijital Dünya & Pazarlama hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Orta Düzey Yöneticiler ve Yönetici Adayları 
- Pazarlama alanında kariyer yapmayı düşünen genç yetenekler, yeni mezunlar ve üniversite öğrencileri

Belgelendirme

Programa % 70 devam koşulunu sağlayan ve program sonunda yapılan sınavda başarılı olanlara Marmara Üniversitesi tarafından hazırlanan resmi sertifika verilecektir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü
İstanbul / Şişli / NİŞANTAŞI
Etkinlik Konuları