Sosyal Medya Eğitimi

Eğitim / Medya ve İletişim

6 Nisan 2013, Cumartesi - 7 Nisan 2013, Pazar

10:00 - 18:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

 “Sosyal Medya Yönetimi; kısa dönemli bir planlama değil, uzun dönemli bir yolculuktur. Dolayısı ile sabırlı olmalı ve doğru adımlar zamanında atılmalıdır.”

Amaç:

Sosyal Medya Eğitim Programı’nın amacı;  çok hızlı gelişmekte olan Dijital Endüstri kapsamında yer alan Sosyal Medya uygulama ve stratejilerinin doğru algılanıp doğru uygulanması konusunda daha bilinçli ve yetkin kişilerin yetiştirilmesini hedeflemektedir.

Kimler Katılmalı:

Sosyal Medya Eğitim Programı’na; ajans çalışanları, halkla İlişkiler konusunda görev alanlar, pazarlama uzman/danışman/müdürleri, satış müdür ve sorumluları, reklam danışman ve müdürleri, gazeteciler,  iletişim fakülteleri ve meslek yüksekokullarında okuyan öğrenciler, yeni mezunlar,  sosyal medya uzmanlığı yolunda adım atmak isteyenler, Sosyal Medya iletişimini kurumsal hizmet olarak almak isteyen kurumlar, kariyerini geliştirmek isteyenler, kariyerinde değişiklik yapmak isteyenler, yenilikçi ve girişimci ruha sahip herkes rahatlıkla katılabilir.


** Katılımcı sayısı 16 kişi ile sınırlıdır.

** Ücretli bir eğitim olup web sitemizden ön kayıt yaptırabilirsiniz. İlgili KAYIT FORMU ve EĞİTİM DETAY dosyası tarafınıza e-Posta ile gönderilecektir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Çılgın Pikseller
Bursa / Nilüfer
İzmir Yolu Cad. Ossa Plaza No:174 K:5
Etkinlik Konuları
Fuat Türker
İş Geliştirme, Pazarlama ve Satış, Bilgi Teknolojileri, Sosyal Medya
Hüseyin Eren
Sosyal Medya, Bilgi Teknolojileri
Fuat Türker
İş Geliştirme, Pazarlama ve Satış, Bilgi Teknolojileri, Sosyal Medya