Simply Meditation KURSU

Eğitim / Kişisel Gelişim

25 Ekim 2018, Perşembe

19:00 - 21:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

SIMPLY MEDITATION KURSU
Shahlo Nazarova

25 Ekim 2018
19:00 - 21:00 (Perşembe)

Hayat Atölyesi 
İletişim: 0 553 289 9912
Karşıyaka - İzmir

ÜCRET : 220.TL

***** Daha önce yoga veya meditasyon deneyimi aranmamaktadır.Rahat kıyafetlerinizle geliniz.Her seviyeye açık.*****


Simply Meditation nedir..

GÜNDE SADECE 5-15 DAKİKA HAYATINIZI DEĞİŞTİREBİLİR.

Zihninizi sakinleştirin

Simply Meditation teknikleri, zihninizin durmak bilmeyen faaliyetlerini durdurmak için tasarlanmıştır. Bu teknikler bedeninizi rahatlatır, içsel olarak huzura kavuşturur ve konsantrasyonu arttırır. Sakinlik ve dinginlik, zihnin berraklaşmasını ve arınmasını sağlar, karar alma süreci kolaylaşır, hayatın içinde daha fazla öz güven ile ilerlemenize imkan sağlar.

Sevgiyi daha fazla deneyimleyin

Zihni sessizleştirerek ve kalbinize doğru yakınlaşarak, içinizde zaten daima mevcut bulunan değişmez sevginin kapısını çalabilirsiniz. İçinizdeki bu sevgi, nihai mutluluğa ulaşmak için en iyi yol göstericinizdir. Kendinize ve başkalarına yönelik duyduğunuz artan şefkat duygusu, zor durumlarla karşılaştığınızda bile, daha fazla pozitivite ve sevinç hissetmenizi sağlar.

İçsel dengenizi geliştirin

Simply Meditation, zihni ve kalbi dengeye getirir. Volatilite (iniş çıkışlar) gösteren duyguları etkisiz hale getirir, anlaşmazlıkları minimize eder, böylelikle ilişkilerin düzgün şekilde yolunda gitmesini sağlar. Düzenli uygulandığında, stresli durumlarda gösterdiğiniz tepkileri nötralize eder.

SİMPLY MEDİTATİON’I BENZERSİZ KILAN NEDİR ?

Basitliğidir

Pratik, uygulaması son derece kolay, basit ve etkili dokuz adet teknikten oluşmaktadır. Bu teknikleri, değişim ile karşılaştığınızda kolay ve etkin bir şekilde adapte olmanızı ve içinde bulunduğunuz durum ile daha iyi baş edebilmenizi sağlayan enstrümanlar gibi düşünebilirsiniz. Can sıkıcı durumlarla karşılaştığınızda, hızla merkezinize dönerek dengenizi bulmanızı kolaylaştıracaklardır.

Çeşitlilik

Simply Meditation, meşgul bir hayat stili için çok uygundur çünkü, kullanılan tekniklerin her birini uygulamak sadece birkaç dakika sürmektedir. Hepsini bir arada yapabilir veya gün içinde farkli zaman aralıklarında uygulayabilirsiniz. Hatta aralarından, sizin en fazla sevdiğiniz hangileri ise, yalnızca onlara odaklanmayı tercih edebilirsiniz. Sizin için en iyi sonuç veren yöntemi uygulamakta serbestsiniz.

Sevgi

Kalbinizi açmak, içinizde bulunan ve hiçbir dışsal faktöre bağlı olmayan sevgiyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bu sevgi ile kurduğunuz bağlantı güçlendikçe, sık sık karşılaştığımız ve kişinin kendine zarar veren hareketler yapması ile sonuçlanan o derin boşluk hissini dolduracaktır. Zamanla pratiği uygulamaya alıştıkça, sevginin gerçekten herşeyi değiştirebildiğini göreceksiniz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
Etkinlik Konuları
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ