Sıla Bursa Konseri

Konser / Pop

20 Eylül 2014, Cumartesi

21:00 - 23:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

BKM organizasyonuyla Sıla 20 Eylül'de Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu'nda unutulmaz bir konser verecek. Sen de orada olmak ve Sıla'ya en yeni şarkılarında eşlik etmek istiyorsan acele et! Sıla Bursa Konseri biletini hemen satın al!

Yepyeni albümü Yeni Ay ile müzik listelerini alt üst eden Sıla bir kez daha muhteşem bir konserle sevenleriyle buluşuyor. Daha sonra çok başarılı olacak olan müzik kariyerinin ilk önemli adımlarını 2008 yaz aylarında attı. ''Yaz Geliyor Heyoo'' isimli parçaya klip çeken Sıla adından söz ettirmeyi başardı. 2010 yılında ise Ozan Doğulu ile birlikte çalışan sanatçı ''Alain Delon'' şarkısı için birlikte kamera karşısına geçti. Müzik listelerşnde bir numara olan Sıla artık tüm Türkiye'de tanınan ve sevilen bir sanatçıydı. Sıla son albümü Yeni Ay ile de bu başarısını son hız devam ettiriyor.

Sıla daha önce Bursa'da verdiği tüm kosnerlerde büyük bir sevgi seliyle karşılandı. Sıla bir kez daha Bursa'daki hayranlarıyla bir araya geliyor. Acısa da Öldürmez, Boş Yere, Vaziyetler, Yabancı, Hediye ve daha pekçok Sıla şarkısını canlı dinlemek istiyorsan acele et!

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Bursa / Osmangazi
Reşat Oyal Kültürparkı
Etkinlik Konuları