Şevval Sam Toprak Kokusu II Konseri

Konser / Canlı Müzik

2 Ekim 2014, Perşembe

20:00 - 23:45

Ücretli

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Etkinlik tarihi olumsuz hava şartları nedeniyle 2 Ekim 2014 Perşembe gününe ertelenmiştir.

2012 yılında Harbiye Açıkhava’da ilkini gerçekleştirdiği “Toprak Kokusu I” konseriyle büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılaşan Şevval Sam, yoğun istek üzerine bu yıl “Toprak Kokusu II” konseriyle hayranlarıyla tekrar buluşuyor.

Son konserinde sevenleriyle yaklaşık üç saat süren bir konser gerçekleştiren Şevval Sam, bu yıl sahnede dikkat çekici sürprizleriyle de izleyicilerine müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor.

Türk sanat müziği, Karadeniz türküleri, arabesk, son olarak modern ve klasik şarkıları seslendirdiği "Tango" albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkan Şevval Sam, “Toprak Kokusu II” konseriyle 2 Ekim 2014’te İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde… 

Halk oyunları, çeşitli dans gösterileri, sürprizler ve konuk olarak “Istanbul Strings” yaylı grubunun enstrümantal şovlarıyla bir kültür mozaiğine dönüşecek konserde; alaturka müzikler, birçok dilde seslendireceği Anadolu’nun etnik kültür ve dillerine dair halk ezgilerinin yer aldığı etnik türküler, Karadeniz türküleri, Türk sanat müziği eserleri, bir döneme damgasını vuran arabesk parçalar ve tango eserler de yer alacak. Şevval Sam ile bu eşsiz müzik yolculuğunu kaçırmayın!

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
İstanbul / Şişli / HARBİYE
Harbiye Mh. Taşkışla Cd.
Etkinlik Konuları