Şevval Sam - Kurtalan Ekspress Harbiye Açıkhava Konseri

Konser / Rock

12 Ağustos 2014, Salı

21:00 - 23:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Türk rock müziğinin duayen grubu Kurtalan Ekspres, 12 Ağustos 2014'te Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Turkcell Yıldızlı Geceler’de Şevval Sam'ı sahnesine konuk ediyor.

Karadeniz türküleri, Türk sanat müziği eserleri ve arabesk şarkılara orijinal yorumlar getirdiği albümleriyle büyük beğeni kazanan Şevval Sam, Kurtalan Ekspres ile Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda Göğe Selam albümünün sevilen şarkılarını birlikte seslendirecek.

Kurtalan Ekspres, Bahadır Akkuzu, Barış Manço ve Cem Karaca’nın anısına en sevilen şarkılarını, iki yıl önce çıkardığı Göğe Selam albümünde bir araya getirdi ve Türkiye’nin önemli müzisyenleri de bu albümde kendi düzenlemeleri ile şarkıları seslendirdi. 

Aşık Mahsuni, Aşık Veysel, Bahadır Akkuzu, Barış Manço, Cem Karaca, Kazım Koyuncu, Nazım Hikmet, Neşet Ertaş, Pir Sultan Abdal ve Yavuz Çetin... Sözleri yüreklerimize işleyen ve müzikleri ruhumuzu okşayan büyük yürekli insanlar...

Bülent Ortaçgil, Duman, Emrah Karaca, Fatma Turgut, Hayko Cepkin, Haluk Bilginer, Murat İlkan, Nejat Yavaşoğulları, Niyazi Koyuncu, Şevval Sam, Umut Kuzey ve Yavuz Bingöl, Kıurtalan Ekspres ile bir araya geldi ve "farklı zaman dilimlerine ait asi çocuklar" için göğe selam durdular!

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
İstanbul / Şişli / HARBİYE
Harbiye Mh. Taşkışla Cd.
Etkinlik Konuları