Serdar Ortaç Turkcell Yıldızlı Geceler Konseri

Konser / Pop

5 Ağustos 2014, Salı

21:00 - 23:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Serdar Ortaç, 20. sanat yılında Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 5 Ağustos 2014 tarihinde Harbiye Açıkhava Tiyartosu'nda hayranları ile buluşuyor!

Gerek sanatçılara verdiği besteleriyle, gerekse bu zamana kadar çıkardığı albümlerdeki şarkılarıyla, senelerdir beste fabrikası diye anılan, her yaptığı konserde, izleyenlerine ve dinleyenlerine yıllardır müzik ziyafeti veren, onların sevinçlerine, üzüntülerine duygularına tercüman olan Serdar Ortaç müzik piyasasında 20 yılını geride bırakırken, 20. sanat yılına özel olarak hazırladığı 14 parçadan oluşan Bana Göre Aşk adlı albümünün en güzel parçalarını 5 Ağustos 2014 tarihinde Harbiye Açıkhava sahnesinde sizlerle paylaşmaya hazırlanıyor. 

Tüm şarkılarının Masteringi, Londra, Metropolis stüdyolarında, Tony Cousins tarafından hazırlanan albümde, yine her zaman olduğu gibi İskender Paydaş, Tolga Kılıç, Murat Yeter, Mert Ekren, Suat Aydoğan gibi Türkiye'nin en iyi aranjörlerinin ve müzisyenlerinin de katkılarıyla, birbirinden keyifli 14 parça yer alıyor.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
İstanbul / Şişli / HARBİYE
Harbiye Mh. Taşkışla Cd.
Etkinlik Konuları