SERAPHIM BLUEPRINT 3.SEVİYE

Eğitim / Kişisel Gelişim

3 Nisan 2020, Cuma

15:00 - 20:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

SERAPHIM BLUEPRINT 3.SEVİYE
Pınar Özbay

*** ÜCRET: 500.TL ***

TARİH: 3 Nisan 2020
15:00-20:00

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka Çarşı Akbank sk.


SERAPHIM BLUEPRINT ENERJİ ŞİFASI NEDİR?
“Enerji ile iyileştirme yeniden tanımlandı”

Bir Atlantis öğretisi olan ve bu dönemde kendimizin kim olduğunu bize tekrar hatırlatmak üzere su yüzüne çıkmış bu sistem; eter boyutunda sürekli var olan kozmik enerjiler birleşimidir. Kaynak’tan dağılan enerjilerden insanlığın, yerkürenin ve galaksimizin hayrına çalışan 11 ana enerjinin, Seraphim Meleği tarafından bir araya getirilerek bizlerin en uygun şekilde kullanımı için tasarımlanmıştır. İlk olarak bundan 13000 yıl once Atlantis döneminde kullanılan öğreti, şu an Amerika, Avusturalya, Japonya, Almanya ve Türkiye başta olmak üzere dünya çapında öğretilmekte ve uygulanmaktadır.
Ruhsal amacını keşfetmeye ve kendini/Öz’ünü gerçekleştirmeye yönelik bu benzersiz evrimsel yol; Seraf meleği tarafından tekrar 1994 yılında meditasyon eğitmeni Ruth Rendely kanallığı ile yükseliş yolcusu olan bizlere, yolculuğumuzu kolaylaştırmak ve hızlandırmak üzere sunulmuştur.
Seraphim Melekleri Kaynak’a en yakın melek grubu olup bu ruhani sistemin koruyuculuğu görevini üstlenmektedirler. Seraf, insanlığın dengesini ve genel düzen içindeki var olma amacını onarmak ve insanlığı yeniden ilahi kaynakla uyumlu hale getirmek için çalışmaktadır.
Sistemin içerdiği ard arda gelen inisiyasyonlar serisi, uygulayıcıların Seraf tarafından seçilmiş olan bu 11 kozmik enerji frekansına en optimal erişimini sağlar ve bizlerin sağlık ve refahımızı iyileştirerek ahenk içinde dengede olmamız için en kapsamlı şekilde çalışırlar. Her seferinde titreşimiz yükseltildiğinden, inisiye edildiğimiz frekansların her biri yeni potansiyelimize uygun olarak yeniden ayarlanır ve bir üst seviyedeki bilinç düzeyine ulaşmamız için bize yardımcı olurlar. Bu sayede “Her Şeyin Kaynağı” ile olan bağlantımız sürekli olarak güçlenir.
İnisiye olduğumuz enerji kanalları, başka bir şeyle meşgul olduğumuzda dahi arka planda etkinleştirerek çalıştırılabilir. Seraphim Blueprint, bu sayede meditasyon yapacak vaktimiz olmasa bile Kaynak’a bağlanarak enerjilerden faydanlanmamıza olanak tanır. Bu özellik, yoğun programı olanlar için müthiş bir olanak olmakla birlikte, sistemin 2010 ve 2012 yıllarında “San Francisco’s New Living Expo” organizasyonunda altın ödülü kazanma sebeplerinden biridir.
Toplam 6 seviyeden oluşan 11 ana enerjinin kendi içinde de alt enerji programları vardır. Tüm ana enerjiler ve alt enerji programları için teker teker inisiyasyon alınmaktadır.

3.SEVİYE – Serafim Tezahürü:

Bu seviyedeki enerjiler tezahür gücümüzü canlandırıp yükselterek kişisel dileklerimizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede, bizim, kozmik amacımıza uygun daha yüksek hedef ve isteklere yönelmemiz kolaylaşır. Diğer bir deyişle ruhsal amacımızla uygun niyet, dilek ve isteklerimizle buluşuruz.DNA ve hipofiz bezi üzerinde çalışan enerjiler duyulardan bağımsız olarak transandantal bilincimizi etkinleştirir, coşku ve vecd haline ulaşmamıza yardımcı olurlar. Ayrıca bedenimizdeki çeşitli bezlerin çalışmasını güçlendirerek yaşlanma etkilerinin çok yavaşlamasında etkindirler.

-Seraphim manifesto
-Niyet uyumlaması
-Dilek uyumlaması
-İstek uyumlaması
-Bu üç uyumlamayla tezahür ettirebilme gücümüz kalıcı olarak aktive edilir.
-DNA ayarı Yaşlanmanın tersine çevrilmesi
-Dilek gerçekleştirme(kendimizi mutlu etmek için bireysel dileklerimizin gerçekleşmesini sağlar)
-Hipofiz bezi ayarı ( Transandantal bilincimizin etkinleştirilmesini sağlar)
-İlahi coşkunluk uyumlaması (bilinç ve aydınlanma yolunda ilerlememize ve vecd halini yaşamamıza olanak sağlar)
-Meditasyon güçlendirmesi

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir