SERAPHIM BLUEPRINT

Seminer / Kişisel Gelişim

17 Kasım 2018, Cumartesi - 30 Kasım 2018, Cuma

13:00 - 19:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

SERAPHIM BLUEPRINT
Pınar Özbay

Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka-İzmir

Pınar Özbay ile Seraphim Blueprint Eğitim ve Seanslarımız başlamıştır.

SERAPHIM BLUEPRINT ENERJİ ŞİFASI NEDİR?
“Enerji ile iyileştirme yeniden tanımlandı”

Bir Atlantis öğretisi olan ve bu dönemde kendimizin kim olduğunu bize tekrar hatırlatmak üzere su yüzüne çıkmış bu sistem; eter boyutunda sürekli var olan kozmik enerjiler birleşimidir. Kaynak’tan dağılan enerjilerden insanlığın, yerkürenin ve galaksimizin hayrına çalışan 11 ana enerjinin, Seraphim Meleği tarafından bir araya getirilerek bizlerin en uygun şekilde kullanımı için tasarımlanmıştır. İlk olarak bundan 13000 yıl once Atlantis döneminde kullanılan öğreti, şu an Amerika, Avusturalya, Japonya, Almanya ve Türkiye başta olmak üzere dünya çapında öğretilmekte ve uygulanmaktadır. 
Ruhsal amacını keşfetmeye ve kendini/Öz’ünü gerçekleştirmeye yönelik bu benzersiz evrimsel yol; Seraf meleği tarafından tekrar 1994 yılında meditasyon eğitmeni Ruth Rendely kanallığı ile yükseliş yolcusu olan bizlere, yolculuğumuzu kolaylaştırmak ve hızlandırmak üzere sunulmuştur. 
Seraphim Melekleri Kaynak’a en yakın melek grubu olup bu ruhani sistemin koruyuculuğu görevini üstlenmektedirler. Seraf, insanlığın dengesini ve genel düzen içindeki var olma amacını onarmak ve insanlığı yeniden ilahi kaynakla uyumlu hale getirmek için çalışmaktadır.
Sistemin içerdiği ard arda gelen inisiyasyonlar serisi, uygulayıcıların Seraf tarafından seçilmiş olan bu 11 kozmik enerji frekansına en optimal erişimini sağlar ve bizlerin sağlık ve refahımızı iyileştirerek ahenk içinde dengede olmamız için en kapsamlı şekilde çalışırlar. Her seferinde titreşimiz yükseltildiğinden, inisiye edildiğimiz frekansların her biri yeni potansiyelimize uygun olarak yeniden ayarlanır ve bir üst seviyedeki bilinç düzeyine ulaşmamız için bize yardımcı olurlar. Bu sayede “Her Şeyin Kaynağı” ile olan bağlantımız sürekli olarak güçlenir. 
İnisiye olduğumuz enerji kanalları, başka bir şeyle meşgul olduğumuzda dahi arka planda etkinleştirerek çalıştırılabilir. Seraphim Blueprint, bu sayede meditasyon yapacak vaktimiz olmasa bile Kaynak’a bağlanarak enerjilerden faydanlanmamıza olanak tanır. Bu özellik, yoğun programı olanlar için müthiş bir olanak olmakla birlikte, sistemin 2010 ve 2012 yıllarında “San Francisco’s New Living Expo” organizasyonunda altın ödülü kazanma sebeplerinden biridir. 
Toplam 6 seviyeden oluşan 11 ana enerjinin kendi içinde de alt enerji programları vardır. Tüm ana enerjiler ve alt enerji programları için teker teker inisiyasyon alınmaktadır.

I.seviye – Serafim İyileştirmesi: Bu seviyedeki enerjiler, bizi bedensel, duygusal ve zihinsel olarak iyileştirerek ruhsal gelişimimiz için gerekli temeli oluşturur. Kendi kendimizi şifa yeteneğimizi canlandırır ve üçüncü kişileri enerjisel olarak iyileştirmemize,şifalandırmamıza yardımcı olacak araçları edinmemizi sağlar. Bu seviyedeki ilk enerji olan yaşam gücü enerjisi özellikle fiziksel bedenimiz, böbreklerimiz, çakra ve meridyenlerimiz üzerinde çalışarak var olan blokajların temizlenmesini ve yaşam enerjisinin hücrelerimize kadar tüm organlarımız, fiziksel bedenimiz ve enerji bedenl erimizde akmasını ve bu sayede bağışıklık sistemimizin güçlenmesini sağlar. İkinci enerji olan İlahi Uyum enerjisi de bir iyileştirme enerjisidir ve özellikle duygusal ve zihinsel bedenlerimizde çalışarak içsel dengemizi sağlamlaştırır. Ruhsal amacımızı gerçekleştirmemizi destekler ve İlahi Olanla Birlik haline açılmamıza yardımcı olur. 

II.seviye – Serafim Kutsal Geometri: Bu basamakta edindiğimiz iki yeni enerji kanalından ilki sayesinde karmik ve bilinçaltı sınırlamalarımızın gitgide artan bir şekilde kaldırılmasını ve kendini sabotaj programlarımızın kırılarak kişisel evrimimizin hızlı bir şekilde ilerlemesini deneyimleriz. Diğer bir deyişle bu yasamdaki karmik derslerimizi ogrenmemiz ve cozumlememiz kolaylaşır. Algimizin genislemesiyle birlikte bizi kısıtlayan önyargılarimizdan da kurtulmaya başlarız. DNA’mızın devre dışı kalmış bölümleri etkinleşmeye başlar. İkinci enerji kanalı ile birlikte güven duygumuz güçlenir. Hayatımıza daha fazla senkronize gelişen olayların girmeye başladığını ve gerçek potansiyelimizi farketmemizde bize destek olan kısa yolları görmeye başlarız. Enerjiler kalbimiz ile beynimiz arasında kopmuş olan bağları onararak hizalanmalarını; yani birlikte çalışmaya başlamalarını sağlarlar. Kundalini enerjilerinin kontrollü bir şekilde yükselmesini deneyimleriz. Seminere katılanlara kişiye özel olarak programlanmış “Anten Taşı” verilir. 

III.seviye – Serafim Tezahürü: Bu seviyedeki enerjiler tezahür gücümüzü canlandırıp yükselterek kişisel dileklerimizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede, bizim, kozmik amacımıza uygun daha yüksek hedef ve isteklere yönelmemiz kolaylaşır. Diğer bir deyişle ruhsal amacımızla uygun niyet, dilek ve isteklerimizle buluşuruz.DNA ve hipofiz bezi üzerinde çalışan enerjiler duyulardan bağımsız olarak transandantal bilincimizi etkinleştirir, coşku ve vecd haline ulaşmamıza yardımcı olurlar. Ayrıca bedenimizdeki çeşitli bezlerin çalışmasını güçlendirerek yaşlanma etkilerinin çok yavaşlamasında etkindirler. 

IV.seviye – Serafim Evrensel Görkem: Bu seviyede, tüm evrenin holografik parçaları olan bedenlerimiz, gezegenimizin uzayda saniyede binlerce kilometreye varan hızla hareket etmesinden dolayı maruz kaldıkları güçlerle uyumlu hale gelir. Enerjiler eterik bedenimiz üzerindeki yıpranma ve hasarları iyileştirir; sürekli olarak genişleyen evrenle uyumlu hale gelmemizi ve mucizelerine açılmamızı destekler. Ruhumuz ile onun evrendeki kökeni arasındaki bağlantı şifalanır. Bu seviyede astrolojik enerjilerin olumsuz etkilerinden kalıcı olarak korunmaya uyumlanırız ve boyutlararası engelleri aşmamız kolaylaşır. Ayrım yapma yeteneğimiz güçlenerek farkındalığımız yükselir ve bedenimizdeki hücreleri ışıkla arındırmayı öğreniriz. Aynı zamanda kendimizi radyasyondan korumak için kalkan oluşturma becerisini ediniriz.

V.seviye – Serafim Gezegenin İyileştirilmesi: Bu seviyedeki enerjiler insanlığa dünyadaki doğal dengenin onarımı ve yeniden kurulabilmesi süreçlerinde hizmet eder. Bu süreçte gezegenimizin iyileştirilmesi için bizimle çalışmak isteyen doğa alemleri, bedensiz varlıklar ve boyutlarla iletişim kurmamızı güçlendiren araçlar ediniriz. Enerjiler ay ile ilişkimizdeki karmik kusurların giderilmesi ve yüksek titreşimli varlıklarla bağlantı kurabilmemiz için çalışır. Bedenimizin gösterdiği alerjik reaksiyonların iyileşmesinde yardımcı olurlar. Bu seviyedeki enerjiler uyumlamaları alan bizler için olduğu kadar tüm insanlığın doğal düzene dönüşünde etkilidirler.

VI.seviye – Serafim Rahmet ve Birlik: Bu seviyedeki enerjilerle algılarımızın duyarlılığı ve çevremizdeki güzelliklerin farkındalığı artmaya başlar. Beş duyumuzla algıladığımız tüm bu güzelliklerin “ruhumuzun göksel gıdası” olduğu bilincine varırız ve somut gıdalar önemini yitirmeye başlar. Bu seviyenin ilk enerjisi beynimiz ve sinir sistemimiz üzerinde etkili olduğundan karaciğerimizde bir arınma başlatır ve bu sayede bedenimizde toplanmış öfke temizlenir. Aldığımız DNA uyumlaması ile DNA’mızn atıl kısımları etkinleştirilir ve başkalarına da aktarabildiğimiz İlahi mucize enerjisi ile yaradılışın muhteşemliğini deneyimleriz. Her şeyin kaynağına daha fazla açılmamızı sağlayan seviyenin ikinci enerjisi ile Sevgi/aşk titreşimine uyumlanarak sevginin her derecesini hissedebiliriz. Kollektif bilince erişimimiz güçlenir. Daha hassas ve yüksek frekanslara ulaştıkça aşka akarız ve İlahi akışa teslim olma, koşulsuz sevgi ve Kaynak’la bir olma halini deneyimleriz. 

Seraphim Blueprint Enerjilerinin Desteklediği Görülen Rahatsızlıklar: 
Enerjiler baş ağrısı, migren, soğuk algınlığı, eklem burkulmaları, kemik kırıkları, artrit, tendon yırtıkları, karpal tünel sendromu, kronik halsizlik sendromu, bitkinlik, bağışıklık sistemi rahatsızlıkları, alkol bağımlılığı, yüksek tansiyon, huzursuzluk, güvensizlik, kaygı, anksiyete, panik atak, kalp rahatsızlıkları da dahil 20.yüzyıl hastalıkları, ilişki ve iletişim problemlerinden, öfke ve stresin sebep olduğu her türlü zihinsel-duygusal-fiziksel rahatsızlığa bir çok konuda yardımcı olurlar. Hayat kalitemizin artması, daha güzel, daha dingin, daha anlamlı yaşamamız için çalışırlar.

Pınar Özbay Kimdir?

1978’de İzmir’de başlayan bu hayattaki yolculuğuma, yine İzmir’de 9 Eylül Üniversitesi işletme bölümünü bitirip akabinde bir buçuk sene süren Kanada’da eğitim ve yaşam deneyimim ve yıllar süren tekstil-satın alma kariyerimle İstanbul’da devam ettim. Şu an geriye baktığımda çok daha iyi fark ediyorum bu yaşamımdaki kontratlarımın ne kadar güzel çalıştığını, tüm kontrat ve kendime sözlerimle yoluma ne kadar güzel devam ettiğimi!
Hatırlamalarım daha küçükken başlamış olsa gerek ki henüz 10-11 yaşlarında bir çocukken babama Şamanizm’in ne olduğunu, bizlerin Şamanizm’i yaşamayı neden bıraktığımızı sorardım. Lisede başlayan insana dair merakım ve buna dayanan psikoloji okuma isteğim gerçekleşmedi ve işletmeyi yanında çokça psikoloji kitabı ile birlikte bitirdim ve akabinde uzun yıllar süren kurumsal hayat.! İlahi Plan’a ve Bütün’e şükürler olsun ki; bu sayede yaşadığım deneyimler, beni kendimi bulmaya, Öz’ü aramaya itti. Ben kimdim, ne hissediyordum, neden acı çekiyor, neye öfkeleniyor, ne zaman mutlu oluyordum?! Neden vardım, neden bu hayatı yaşıyordum?! Çok düşündüm, çok sorguladım, çok da araştırdım..
Kendime yolculuğum sırasında sayısız üstad ve öğretmenle tanıştım sorularıma yanıt olan, bendeki cevapları açığa çıkaran, beni adım adım öteye götüren! Hepsine her daim gönülden şükranlarımı sunuyorum. Ve tabiki bu yolculukta bana bir gülümsemesiyle bile eşlik eden herkese!
Yavaş yavaş şekillenen yolculuğum ve artmaya başlayan farkedişlerim Seraphim Blueprint Enerji Sistemi’nin hayatıma girmesiyle tamamen dönüştü. Her geçen gün beni bir üst seviyeye taşıyan ve gelişimi, dönüşümü her daim devam eden Seraphim enerjileri sayesinde çok daha güzel kapılar açıldı yolculuğumda ve açılmaya da devam ediyor. Bende yarattığı muhteşem etkileri ve sevgiye dönüşümümden sonra Seraphim Blueprint sistemini olabildiğince herkese tanıtmaya ve öğretmeye karar vererek; eğitmenlik eğitimlerimi de North Carolina’daki Seraphim Valley’de Ruth Rendely ile tamamlayıp hayat yolculuğumun dönüm noktalarından birine adım attım. Bu adım beni Nepal’de bir ay süren manastır yaşantım ve sonrasında Hindistan’da kendimi aşma yolculuğuma taşıdı. “Kendimi aşma, sevgide buluşma yolculuğum” olarak adlandırdım çünkü bir sırt çantasıyla nerede kalacağımı bilmeden çıktığım yolda yeni öğretmenlerim ve yeni öğrencilerimle ve en büyüğü koşulsuz sevgiyle buluştum.
Şu an Seraphim Blueprint’in altı basamağının eğitimlerini vermekte ve yolunu sevgiyle yürümek isteyen herkesle bireysel ve grup şifa çalışmaları düzenlemekteyim. Öz’de, hepimizde var olan ışığımızı farketmemiz, Bir’in parçası olduğumuzu hatırlamamız için kanallık, rehberlik yapmaktayım.
Herşeyin Öz’ünün SEVGİ olduğunu hatırlıyor ve Sevgi’de Bir olmanın kutsallığını, güzelliğini ve huzurunu bu bilinçte buluşmak isteyen herkesle paylaşmayı diliyorum.
Sevgi ile, Bir ile..
#dünyayısevgikurtaracak

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
Etkinlik Konuları