Savunma Sanayi Zirvesi

Zirve / Savunma Sanayii

29 Mart 2021, Pazartesi - 30 Mart 2021, Salı

11:00 - 17:00

Ücretsiz

0 535 975 20 11

yildizsst@gmail.com

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

29-30 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek etkinliğimize kayıt olarak savunma sanayi ve teknoloji alanlarına yön veren firmalardan konuşmacılarla bir araya gelerek ufkunuzu genişletecek oturumlara katılabilirsiniz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu olarak sektörün öncü firmalarını ağırlayacağımız etkinliğimiz için heyecanlı bekleyiş başladı. Savunma Sanayi Zirvesi, ülkemiz için öncelikli ve kritik olan teknolojiler hakkında katılımcılarına deneyimin ve teknik bilginin aktarıldığı bir ortam sunmaktadır.

Alanlarında uzman konukların algı ve perspektif güçlendirecek konuşmaları eşliğinde katılımcı firmaların çalışma ortamlarının, ürünlerinin ve üretim süreçlerinin öğrenileceği, sektör yeniliklerinin aktarılacağı bir etkinlik gerçekleştirilecektir.

Online ortamda interaktif gerçekleşecek etkinliğimizde merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabilir, iş hayatını yakından görme fırsatı elde edebilirsiniz. Etkinlik çekiliş sponsorları ile yapılacak çekilişlere katılarak sürpriz hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Savunma Sanayi Zirvesi Etkinliğimiz herkesin katılımına açık, ücretsiz ve sertifikalıdır!

Başvuru formu: http://yildizsst.com/savunma-sanayi-zirvesi/

Bu etkinliğin süresi geçmiş
YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu Resmi Youtube Kanalı
İstanbul / Merkez
https://www.youtube.com/channel/UCCManMa9EKYQCtqet5rmB8A

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: