Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi (ÜCRETLİ bir atölyedir)

Etkinlik Detayları

*Atölye ÜCRETLİDİR.

Etkinlik.com.tr üzerinden sadece ücretsiz ön kayıt yapabilirsiniz. Detaylı sorularınız için iletisim@minetezer.com adresine yazabilirsiniz.

Atölye biletinizi almak için hemen tıklayın.

 

"Başarılı insanlar daima başkalarına yardımcı olmak için fırsat kollarlar, başarısızlar ise 'acaba burada benim için ne var?' diye sorarlar.” – Brian Tracy

 

Yaratıcı bir girişim fikriniz var, iş planı tamam, ürün ve hizmetleriniz hazır, belki yatırım da aldınız. Peki, insan kazanmaya hazır mısınız? Evet evet, “satış yapmak” demiyoruz, “insan kazanmak” diyoruz. Çünkü SATIŞ, bir İNSAN KAZANMA sanatıdır, para kazanmak ancak bundan sonra gerçekleşir.

 

Satış ve liderlikle ilgili bildiğiniz pek çok şeyi unutun!

 

Girişimcilik her geçen gün daha da yaygınlaşırken ve teknoloji de hızla hayatlarımıza nüfuz ederken, satış ve pazarlama çok daha önemli hale geliyor. Hal böyleyken, “Eyvah! Batıyorum ve bir tek satış bile yapamıyorum!” sözünü daha fazla kişiden duymaya başlıyoruz. Çünkü unuttuğumuz bir şey var: Başkalarına yardımcı olabilmek için karşılıklı güveni oluşturmak, bunun için de karşımızdaki kişiyle iletişim kurabilmek ve onun hayatında bir değer yaratmak gerekli!

 

Satış baskıları, kriz yönetimi, pazar koşulları, artan rekabet, pazartesi sendromları, başkalarının gündemleri ve öncelikleri içinde kendinizi unutup sadece bugünü kurtarmaya çalışan bir ticaret/girişimcilik/satış yolculuğu mu?

Yoksa içinizdeki "insan odaklı, sanatçı ruhlu, lider satış ustasını" keşfedip gün yüzüne çıkararak, yüksek motivasyon ve istikrarlı pozitif enerjinizle ticaretinizi, girişimciliğinizi keyifli bir yolculuğa dönüştürüp,  ideallerinizi de içeren bir yaşama doğru yol almak mı? Karar sizin…

 

ATÖLYE PROGRAMI:

 

Satışa ve kendi satış/liderlik tarzınıza farklı bir bakış

 

9 Aralık Pazar günü gerçekleştireceğimiz 4 saatlik Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi’nde bir taraftan satışın standart sürecini "bu işin bilimi nedir?" şeklinde gözden geçirirken, diğer taraftan daha çok işin insani boyutuna ve sanatına odaklanacağız.

 

Kendi kendine koçluk oyunları ile katılımcılar "iletişim", "özgüven, güven vermek, müşteriye ve kendine güvenmek", "kendine ve tüm sürece liderlik etmek", "değer yaratmak, değer katmak" gibi satışta çok kritik olan unsurları bizzat deneyimleyerek yoğun bir öğrenim süreci yaşayacaklar. Atölyeden, yanlarında zengin bir farkındalık kazanarak ayrılacak, ertesi sabah sendromsuz bir pazartesiye merhaba diyecekler.

 

Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi’ne kimler katılabilir?

  • Girişimcilik yolunda ilerleyenler
  • Genç girişimciler
  • Startuplar
  • Kurumsal bünyede kurulu girişimci ekipler
  • Satış ve pazarlama departmanlarında çalışanlar
  • İletişim ve liderlik becerilerini geliştirmek isteyenler
  • Farklı bakış açıları edinmek isteyenler
  • Şirket yöneticileri
  • Öğrenciler

 

ATÖLYE DETAYLARI:

9 Aralık Pazar günü öğleden sonra Kolektif House Maslak Tree Room'da yeriniz hazır. Ama lütfen acele edin, çünkü atölye boyunca deneyimleyeceğiniz koçluk çalışmalarının verimini yükseltmek için katılım kontenjanla sınırlıdır.

ETKİNLİK: MT Deneyim Okulu: Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi 

YER: Kolektif House Maslak - Tree Room

TARİH & SAAT: 9 Aralık 2018 Pazar 14:00-18:00

HAZIRLAYAN, SUNAN ve YÖNETEN: Mine TEZER 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Kolektif House Maslak - Tree Room
İstanbul / Şişli / MASLAK
42 Maslak, Maslak Mah., Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 34398 Sarıyer/İstanbul
Etkinlik Konuları
Mine Tezer
Teknoloji Girişimleri, Startuplar, Girişimcilik
MT Danışmanlık ve Eğitim
Teknoloji Girişimleri, Startuplar, Girişimcilik, Kurumsal Girişimler