Satın alma Yönetimi Eğitimi

Eğitim / Lojistik

23 Eylül 2017, Cumartesi - 24 Eylül 2017, Pazar

10:00 - 17:00

Ücretli

02122309009

egitim@biymed.com

Facebook

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Satın Alma Eğitiminin Amacı

Satın alma nedir? Satınalmacı ne iş yapar? Satın alma bölümü ne iş yapar? Satın alma prosedürleri nelerdir? Satın alma formları nasıl olmalıdır? Satın almacıların tedarikçileri ile ilişkileri ve tedarikçi yönetimi hakkında sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

Satın Alma Eğitimi katılımcı profili

Satın alma çalışanları başta olmak üzere, satınalma uzman ve satın alma yöneticileri, Satın alma müdürleri, Lojistik, Satış, Pazarlama, İş Geliştirme, Proje, Nakliye, Operasyon, Müşteri İlişkileri, Depo birimlerinde görev yapan çalışanları ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen kişileri kapsamaktadır.

  • Satın alma konusunda çalışmayı düşünenler.
  • Satın almaya yeni başlayanlar.
  • Bu konuda daha önce eğitim almamış olanlar.
  • Diğer bölüm yöneticileri (hiç değilse satın almanın ne yaptığını anlamaları için).
  • Genel müdürler, genel müdür yardımcıları, direktörler (satın almanın çalışma sistematiğini ve nasıl çalıştığını bilerek ona göre yönetmelerini sağlama amacına yönelik olarak)

Satınalma Eğitimi Sonunda Elde Edilen Yararlar ve Satınalma Eğitimi Devamı Programlar

Satınalma eğitimi Temel Satınalma Yönetimi Eğitimi olarak geçmektedir. Bu eğitim ile satınalmanın temel konularınını eğitmenin tecrübesi ile iyi bir şekilde öğrenerek güçlü bir temel oluşturacaksınız. Satınalma eğitimin devamı olan ileri Derece Satınalma Eğitimine ve Stratejik Satınalma Yönetimi Eğitimine katılarak satınalma konusunda tüm bilinmesi gereken konuları öğrenebilirsiniz. Ayrıca satınalma konusunda Sözleşme Yönetimi ve Sözleşme hukuku Eğitimi ile Müzakere teknikleri eğitimi de satınalmacılar tarafından katılabilecekleri eğitimlerdir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Titanic City Hotel
İstanbul / Beyoğlu / TAKSİM
Lamartin Cad. No 47
Etkinlik Konuları