Sağlıklı Gebelik, Mutlu Doğum Atölye Çalışması

Etkinlik Detayları

Etkinliğimiz Cumartesi günleri sabah 10:00-11:30 arası yapılacaktır. Toplamda 8 saattir.

Tekrarı, aynı gün 21:00-22:30 arasında yapılacaktır. 

Müsaitlik durumunuza göre, istediğiniz bir seansa ya da ikisine birden katılabilirsiniz.

 

Atölye İçeriği;

  • Hamile kadınların farkındalık, yaşam kalitesi ve iyi oluşlarını artırmaları,
  • Hamile yogası
  • Hamile pilatesi
  • Hamile nefesi
  • Kasları gevşetme
  • Gebelikte yaşanabilecek sorunlar ve baş etme yöntemleri
  • Doğum sürecinin yönetimi
  • Anne ve bebek arasındaki güvenli bağın artması konularında yol göstericidir.

Atölyemizi incelemek için tıklayabilirsiniz.https://www.potansiyelim.com/online-egitim/saglikli-gebelik-mutlu-dogum-atolye-calismasi/

Seminer zamanında, canlı sınıfa girmek için tıklayınız. https://zoom.us/my/potansiyelim

Potansiyelim.com Hakkında:

İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.  

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.  

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.  

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.  

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.  

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi  buradan https://www.potansiyelim.com/etkinlik/ görebilirsiniz.  

Deneyimimiz güvencemizdir.  

Etkinlik Konuları
Potansiyelim
Kişisel Gelişim ve Eğitimler