Rock’n Coke 2013

Festival / Müzik

6 Eylül 2013, Cuma

18:00 - 21:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Gerçek festival deneyimini başka nerede bulabilirsin?
Rock’n Coke 2013 6-7-8 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda

Coca-Cola tarafından ilk kez 2003 yılında düzenlenen ve bu sene 10. yaşını dolduran Türkiye’nin en büyük açık hava festivali Rock’n Coke bu sene de sürpriz yenilikleri ve eşsiz atmosferi ile yine festivalseverlere unutulmaz bir haftasonu yaşatacak. 

Dünyaca ünlü grupların sahne alacağı Rock’n Coke Sahnesi ve Alternatif Sahne; bu yıl ilk kez kesintisiz dans ve elektronik müzikle dolu olacak, dünyaca ünlü gruplar ve DJ’lerin yer alacağı Party Arena; dünyanın farklı ülkelerinden taze ve çizgi dışı müzik gruplarının performans göstereceği Keşif Sahnesi ve birbirinden farklı işbirlikleri ile zengin bir programı olacak Şehir Sahnesi bu yıl festivalseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

Yabancı sanatçı organizasyonu Sziget, yerli sanatçı seçimi ve festival organizasyonu ise showhow tarafından gerçekleştirilen Rock'n Coke İstanbul 2013 ile ilgili detaylar bilgiler içinwww.rockncoke.com'u takipte kalın! 

"ROCK'N COKE 2013" İçin Biletler Satışta, Geç Kalma!

Rock’n Coke 2013 6-7-8 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda;
Kombine: 65 TL
Kombine + Kamp: 80 TL

http://www.rnckampus.com/ adresine gel "Aktivasyon Kodu İle Giriş" seçeneğine tıkla kodu gir ve bilet seçimini yaparak satın al!

Aktivasyon Kod: f3313

"Bonus, Axess, Maximum, World" İçin Taksit İmkanı...

Sorularla Rock’n Coke

1. Rock’n Coke Festivali’nin kapsamı nedir?

Rock’n Coke, Coca-Cola Türkiye’nin, showhow ve Sziget işbirliği ile bu yıl sekizincisini gerçekleştireceği Türkiye’nin en büyük açıkhava müzik festivalidir. Festivali, katılan sanatçılar, artistik vizyonu ve altyapısı ile dünya çapında marka olmaya aday bir festival niteliği taşımaktadır.

2. Festival hangi tarihte nerede yapılacak?

Festival 07 – 08 Eylül 2013 tarihlerinde, İstanbul Hezarfen Havaalanı’nda yapılacak. Kamp yapmak isteyenler 06 Eylül akşamı saat 18.00’den itibaren giriş yapabilecek.

3. Bu sene Rock’n Coke festivalinde kimler yer alacak?

Bu yıl ilk kez 5 farklı sahnede 100’den fazla performansı sizlerle buluşturacak olan Rock’n Coke’a kimlerin katılacağı çok yakında rockncoke.com ve facebook.com/rockncoke’da. Takipte kalın!

4. Rock’n Coke dünyaca bilinen hangi festivallerle benzerlik taşıyor?

Orta Avrupa’nin en renkli ve en büyük festivali olan Budapeşte şehrinin göbeğindeki Sziget Festivali, İngiltere’de 177 bin 500 kişinin izlediği Glastonbury, Danimarka’da 150 bin kişinin izlediği Roskilde, İskoçya’da 52 bin 500 kişinin izlediği T in THE PARK, Hollanda’da 60 bin kişinin katıldığı Lowlands, Brezilya’da Rock’n Rio örnek olarak aldığımız yurtdışındaki festivaller. Bu yıl özellikle line-up’ı hazırlarken bu ünlü festivalleri dikkate aldık ve İngiltere’nin en büyük festivallerinden biri olan Carling Week-end @ Leeds and Reading’i örnek alarak hazırladık.

5. Bilet fiyatları ne kadar olacak? Nerelerden temin edilecek?

Bu yıl da biletler yine Biletix’de. Festival Paketleri için ise adresiniz rnckampus.com; Ve öğrencilere özel indirimli Rock’n Coke Kampüs biletleri için ulaşabileceğiniz öğrenci temsilcilerinin bilgileri de yine rnckampus.com’da.

6. Festival alanında konaklamak isteyenlerin ödeyeceği tutar nedir? Bu tutar neleri kapsıyor?

Festival alanında konaklamak isteyen katılımcıların “Kombine+Kamp Bileti” almaları yeterli. Kamp ziyaretçileri dilerlerse kendi kamp malzemeleriyle katılabilecekleri gibi, dilerlerse festival çarşısında yer alan ilgili stantlardan eksiklerini satın alarak tamamlayabilecekler. Biletlerini; rnckampus.com web sitesinden almak isteyen ziyaretçilere de, sitede sunulan “Ulaşım veya Kamp Malzemesi Dahil Bilet Satın Alma” bölümünden, istedikleri ürünleri seçerek bilet alma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

7. Festivale diğer illerden ulaşım olacak mı? Alanına ulaşım nasıl sağlanacak? Ücreti ne olacak?

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda İstanbul’un belirli merkezlerinden festival alanına çeşitli ulaşım imkanları sağlanacak; ayrıntılar rockncoke.com’da. Ayrıca rnckampus.com Festival Paketi içerisinde sunulan “indirimli uçak ile ulaşım, otobüsle ulaşım” seçenekleriyle biletlerini satın alanlar, diğer il ve ilçelerden gelebileceği gibi, çeşitli üniversitelerden kaldırılacak olan otobüslerle de alana ulaşabileceklerdir.

8. Yiyecek içecek standlarında hangi firmalar ve seçenekler olacak?

Festival alanında çeşitli menü ve mutfağın sunulacağı, geçtiğimiz yılara göre daha zengin yiyecek standları ve birçok noktada içecek satış noktaları bulunacak. Tüm gıda ürünlerinin, Çevre ve İnsan Sağlığı Denetimi yetkililerinden “sağlığa uygun” raporu alındıktan sonra satışına izin verilecek.

9. Alışveriş yapma olanağı olacak mı?

Aradığın her şey; belki de daha fazlası Rock’n Coke çarşıda olacak. Çarşı alanında; t-shirtten çantaya, havludan battaniyeye, çadırdan tasarım dükkanlarına, festival hatıra eşyalarından gazeteye kadar her türlü ihtiyaca yönelik satış yapılacak, çeşitli standlar kurulacak. İhtiyacı olan da; “festivalde bile alışverişe doyamam” diyen de aradığını bulacak.

10. Festival alanında ne tür etkinlikler olacak?

Bu yıl gelmiş geçmiş en zengin festival deneyimi seni Rock’n Coke’da bekliyor olacak; Bu yıl ilk kez tam 5 farklı sahnede 100’den fazla performans ile bu alanda en zengin deneyimi sunan Rock’n Coke, alan içinde spordan, çeşitli kültür-sanat aktivitelerine kadar bir çok farklı performansı her köşebaşında deneyimlemenizi sağlayacak.

11. Şuan öğrenci değilim ancak festival döneminde öğrenci olacağım. Bu dönem aldığım biletle festivale girebilir miyim?

Öğrenci bileti ile festivale katılmak isteyenlerin, yanında kendisine ait öğrenci kimliği, öğrenci belgesi gibi, öğrenci olduğunu ispat edebileceği bir belgenin olması yeterli.

12. Öğrenci bileti aldım ama alana geldiğimde öğrenci kimliğimi unuttuğumu fark ettim. Alana girebilir miyim ya da biletimi iade edebilir miyim?

Öğrenci olduğunu ispat eden elinde herhangi bir belge yoksa, alanda biletini iade edemezsin. Ancak öğrenci bileti ile tam bilet farkı kadar ek bir ödeme yaparak alana girişini gerçekleştirebilirsin.

13. 18 yaşından küçüğüm. Festivale girebilir miyim?

18 yaşından küçük katılımcılar, yanında bir ebeveyni ile birlikte festivale katılabilirler. 18 yaşından küçük katılımcıların beraberindeki anne veya babası, festival alanı girişinde; “Festival boyunca 18 yaşından küçük katılımcısına refakat edeceğini” belirten bir taahhütnameyi imzalayarak, 18 yaşından küçük katılımcıyla festivale giriş yapabilecektir.

14. Alanda fotoğraf çekmek istiyorum. Fotoğraf makinemle alana girebilir miyim?

Festival alanına, akredite olmuş basın dışında, profesyonel ses ve görüntü araçları ile video kamera, fotoğraf makinesi sokmak yasaktır.

Etkinlik programına http://www.rockncoke.com/RNCLineUP bağlantısından ulaşabilirsiniz. 


18 yaşından küçük katılımcılar, yanında bir ebeveyni ile birlikte festivale katılabilirler. 18 yaşından küçük katılımcıların beraberindeki anne veya babası, festival alanı girişinde “Festival boyunca 18 yaşından küçük katılımcısına refakat edeceğini” belirten bir taahhütnameyi imzalayarak, 18 yaşından küçük katılımcıyla festivale giriş yapabilecektir.

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hezarfen Havaalanı
İstanbul / Arnavutköy
Bahşayış Mah. Demirkapı Sok. No:1
Etkinlik Konuları