Printtek 2013 Fuarı

Fuar / Bilim Teknoloji

17 Mayıs 2013, Cuma - 22 Mayıs 2013, Çarşamba

09:45 - 19:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

17 - 22 Mayıs 2013 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek PRİNTTEK 2013 Fuarı, baskı teknolojileri ve kağıt sektörlerindeki ürünlerini sergilemek, son yenilikleri takip etmek ve yeni iş bağlantıları kurmak isteyen katılımcılar ve profesyoneller için yine doğru adres olacak.

Avrasya Bölgesinin, baskı teknolojileri ve kağıt alanlarında en önemli buluşması olan PRİNTTEK 2013 Fuarı’nda, sektörün farklı kollarında faaliyet yürüten firmalar yeni ürünlerini ve ileri teknolojilerini tanıtmak için yerlerini almaya başladılar. Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.’nin dünya standartlarında hizmet sunmak için tasarlanmış fuar alanı TÜYAP FUAR ve KONGRE MERKEZİ’nde toplam 10 salon katılımcı firmalar tarafından tam kapasite ile kullanılacak.

PRINTTEK 2013 ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarında katılımcı firmalar için ürünlerini sergileyebilecekleri etkin ve özel bir pazarlama platformunu oluştururken, ziyaretçilerin matbaacılık sektörünün tüm ürün profilini bir çatı altında bulabilecekleri en kapsamlı buluşma noktası olacaktır.

PRINTTEK 2013 kapsamında ; Baskı Teknolojileri : Baskı öncesi / baskı / baskı sonrası sistemleri / dijital baskı ve ikinci el baskı sistemleri bölümleriyle, Baskı Malzemelerini: mürekkep / kimyasallar / sarf malzemeleri / kağıt ürünleri bölümleriyle geniş yer kaplarken, tesis altyapı sistemleri ve donanımları, kart teknolojileri, kırtasiye ve ofis teknolojileri bölümleri de fuarın renkli ürün yelpazesini kuvvetlendirecektir.

Uluslararası niteliğiyle matbaacılık ve basım sektörlerinin ülkemiz ve Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli ticari platformu olan PRİNTTEK, yeni yatırımlara yön verirken, farklı pazarlara erişim kanalları açarak, baskı teknolojileri ve kağıt sektörlerinin büyüme hamlesine hız vermeye devam edecektir.

2013 yılında 17 - 22 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de eş zamanlı olarak düzenlenecek PRİNTTEK “12. Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı” ve IPT İstanbul “3. Kağıt-Karton-Oluklu Mukavva Üretim ve İşleme Makineleri, Kağıt Bazlı Ambalaj Teknolojileri Fuarı” hakkında detaylı bilgi edinmek için  www.printtekfuari.com ve www.iptistanbulfuari.com web sitelerini ziyaret edebilir yada printtek@tuyap.com.tr veya ipt@tuyap.com.tr adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi
İstanbul / Büyükçekmece
E - 5 Karayolu Üzeri, Gürpınar Kavşağı