Pilli Bebek ve Konuk Sanatçılarla "Bir Ankara Gecesi"

Konser / Rock

22 Kasım 2013, Cuma

21:15 - 02:15

Ücretli

Etkinlik Detayları

20 yıldır yepyeni müzikal lezzetleri biraraya getirerek sundukları parçaları ve canlı performanslarının büyüsü ile seyircide büyük iz bırakan Pilli Bebek ilkini geçen yıl gerçekleştirdikleri "Bir Ankara Gecesi" konserlerinin 2. sini ise bu yıl  22 Kasım’da  garajistanbul'da gerçekleşiyor.

Behzat Ç. dizi ve film müziklerini de yapmış olan Pilli Bebek ve yine Behzat Ç. dizi ve filmlerinden tanıdığımız Berkan Şal'ın DJ'liğini üstlendiği "Bir Ankara Gecesi" konserinin hedefi; kişisel ve müzikal hayatında Ankara geçmişi olan müzisyenlerin; yeni dönem Ankara grupları ile biraraya gelmesi ve İstanbullu dinleyiciler ile buluşması.

Konuk sanatçı Vedat Sakmanın akustik gitarıyla çalıp seslendireceği o akıllarda yer etmiş parçalardan bazılarına Pilli Bebek'ten Cem Kısmet de eşlik edecek.

Yeni albüm hazırlıklarında olan Ercüneyt Özdemir, grubu ile sahne alacak ve birçok filmde de yer almış bestelerinin de olduğu bir konser verecek. DJ-Berkan Şal bize gecede en güzel Rock şarkılarını çalarken, Pillibebek ise 6 kişilik ekibi ve en sevilen besteleriyle yine unutulmaz bir canlı performans sergileyecek.

Hayatında Ankara izleri taşıyan ve bu özel geceyi kaçırmak istemeyen herkes 22 Kasım’da garajistanbul’da buluşuyor!

Öğrenci 30TL  Yetişkin 40TL

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Garaj İstanbul
İstanbul / Beyoğlu / İSTİKLAL
Kaymakam Reşat Bey Sokak, İstiklal Caddesi, Tomtom Mahallesi, Galatasaray
Etkinlik Konuları