Parkta Bahar Festivali MFÖ – Şebnem Ferah

Konser / Rock

2 Mayıs 2015, Cumartesi

14:00 - 16:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Bahar coşkusu MFÖ , Şebnem Ferah, Sattas, Esin İris ve DJ Nadir Duman ile 2 Mayıs’ta, Hayat Bu Kapağın Altında desteği ile LifePark’ta gerçekleşecek Parkta Bahar Festivali’nde kutlanıyor. 

Şebnem Ferah ve MFÖ, Parkta Bahar Festivali sahnesinde...

Şehrin müzik dolu ormanı Lifepark’ta , Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle 2 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek “Parkta Bahar Festivali”nde müzikseverler baharı MFÖ ve Şebnem Ferah ile kutlayacak. Birbirinden eğlenceli aktiviteler ve müzik dolu anlarla baharı kutlayacak festivalciler, Sattas, Esin İris ve DJ Nadir Duman’ın performanslarıyla festival coşkusunu tüm gün yaşayacak. 

Baharı keyifle kutlamak isteyenler doğa, müzik ve eğlencenin bir arada olacağı Parkta Bahar Festivali'nde buluşacak. Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle, 2 Mayıs Cumartesi günü İstanbul’un müzik dolu ormanı Lifepark’ta gerçekleşecek Parkta Bahar Festivali, DJ Nadir Duman’ın keyifli seti ile başlayacak; “Yine Mavi” albümüyle son günlerin en çok dinlenen ismi Esin İris ve çağdaş sound'ları, yaratıcı yorumları, yüksek tempoları ile sevilen grup Sattas ile devam edecek. Müzikseverler baharı, güçlü sahne performansı ile yıllardır Türk rock müziğinin zirvesindeki kadın Şebnem Ferah ve efsane Türk pop-rock grubu MFÖ’yle kutlayacak.

Müziğin, doğanın ve baharın tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için kapıların 14:00’de açılacağı “Parkta Bahar Festivali”nde, festivalcileri birbirinden eğlenceli anlar bekliyor. Gün boyu sürecek müzik performansları ve konserlerin yanı sıra festivalciler atölye çalışmaları, oyunlar ve aktivitelerle eğlenirken, keyif bahçesindeki mangalla bahar tam anlamıyla bir kutlamaya dönüşecek.

Program:
14.00 Kapı Açılış
14.00 Serkan Saruhan - Serdar Kırgız 
17.00 DJ Nadir Duman
18.00 Esin İris
19.30 Sattas
21.00 Şebnem Ferah
22.30 MFÖ

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Life Park
İstanbul / Sarıyer / SARIYER
Bahçeköy Caddesi
Etkinlik Konuları