PARA REİKİSİ (MONEY REİKİ) 1. AŞAMA

Eğitim / Kişisel Gelişim

2 Şubat 2021, Salı

13:30 - 15:30

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

TARİH: 2 Şubat 2020 ( Online/Yüz Yüze )
13:30 - 15:30

2 Şubat 2020 ( Online )
19:30 - 21:30

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912

Karşıyaka İzmir

PARA REİKİSİ (MONEY REİKİ) 1. AŞAMA
Reiki Master Özge Keke

ÜCRET: Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Para Reikisi, Stephanie Brail’in 2008 yılında kanalize ettiği bir “şifa” enerjisidir. Hızlıca zengin olmak, milyonlarca dolar elde etmeye değil, para akışını yaşamlarımızda istediğimiz ölçüde sağlayamamamıza neden olan tüm negatiflerin şifalanmasıyla ilgilidir.
Sistemin kurucusu Brail, alışıldık Bolluk/Bereket – Refah öğretmenlerine meydan okuyarak, para enerjisinin nötr olmadığını savunuyor ve para enerjisini üç ana başlıkta ele alıyor; Kişisel Para Enerjisi, Toplumsal Para Enerjisi, Spiritüel Para enerjisi. Para Reikisi de buna paralel olarak, Kişisel ve toplumsal para enerjilerinin şifalandırılmasına ve paranın spiritüel para enerjisine (nötr olan) yeniden dönüştürülmesine odaklanarak fayda sağlıyor.
Para Reikisi 3 aşamadan oluşuyor ve aşamalar arasında 1-6 ay bekleme süresi öneriliyor. Para Reikisi öğrenmenin bir ön koşulu yok. Ancak para konusunda derin blokajları olanların Para Reikisi aşamalarına uyumlanmadan önce “Para Reikisi Güçlendirmesi” almaları öneriliyor.
Para Reikisi 1. aşama, uygulayıcı aşamasıdır. Bu aşamada öğrenci Para Reikisi 1. aşama sembolüne/sembollerine uyumlanır. Kendisi ve başkaları için Para Reikisi kullanmayı öğrenir.
2. aşama master aşamasıdır. Öğrenci 2. aşama sembollerine uyumlanarak para konularında daha derin çalışmalar yapmayı öğrenir. Ayrıca ilk iki seviyenin uyumlama yetkisi ve bilgisi öğrenciye verilir.
3. aşama grandmaster aşamasıdır. Bu aşamada öğrenci 3. aşamanın sembollerine uyumlanır ve grandmaster aşaması uyumlaması yetki ve bilgisi öğrenciye verilir.
Para Reikisi 1. aşama ile yapabileceklerimiz:
• Uygulama yapılan kişilerin, Para titreşimlerini yükseltmek, Toplumsal ve Kişisel Para enerjilerini, Paranın Spiritüel enerjisine dönüştürmek.
• Bolluğu arttırmak ve kendimizi ara akışına açmak.
• Finansal araçlara (banka ve kredi kartları, tüm finansal araçlar, çalışma araçları hatta paranın kendisine) enerji göndererek, bu araçları titreşimini Paranın Spiritüel enerjisine yeniden dönüştürmek.
• Her zaman yanımızda taşıyabileceğimiz küçük nesnelerden para mıknatısı yapmak.
• Niyetlerimizi Para Reikisi enerjisi ile besleyebileceğimiz bir Para Reikisi kutusu yapmak.
• Başkaları için Finansal Bereket Çalışması.
• Dünya Para Meditasyonu.
• Kişisel para enerjimizi geliştirmek için ipuçları.
*********
Zoom üzerinden canlı gerçekleşecek olan seminerde uyumlamamızı alacağız ve Para Reikisi ile uygulamalarımızın nasıl yapılacağını uygulamalı olarak deneyimleyeceğiz.
Çalışmadan üç gün önce (tarih?) Uygulayıcı Elkitabını katılımcılara gönderecektir. Para Reikisi’nin teorik kısmını, bu seminer için oluşturulacakwhatsapp grubunda tartışacağız.
Çalışmadan iki gün önce (tarih?) tüm katılımcılara Para Reikisi Şifa Güçlendirmesi verilecek,böylece para titreşimlerimiz yükselerek 1. aşama uyumlamasına hazır hale geleceğiz.
Seminer sonunda PDF formatında soyağacı içeren katılım belgeniz iletilecektir. 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: