Oyun Geliştiricileri Zirvesi

Zirve / Girişimcilik

23 Kasım 2013, Cumartesi

09:00 - 17:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Oyun Geliştiricileri Zirvesi’nin ikincisini düzenliyoruz. 23 Kasım’da tüm gün sürecek Oyun Geliştiricileri Zirvesi’nde ve tüm oyun sektörü biraraya geliyor.

Dijital Oyun sektörünün tüm aktörleri  2. Oyun Geliştiricileri Zirvesi’nde!

Etohum, üretim, satış ve pazarlama dünyasının yeni mecrası oyun endüstrisinin tüm aktörlerini, 23 Kasım Cumartesi günü 09.00–17.00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü B Salonu’nda gerçekleştirilecek “Oyun Geliştiricileri Zirvesi”nde bir araya getiriyor.

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturmayı hedefleyen Etohum, oyun üreticilerinden oyun geliştiricilere, pazarlama ve yönetim profesyonellerine kadar dijital oyun dünyasının önemli oyuncularını Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş kampüsüde ağırlıyor.

Bilgisayar, mobil ve konsol oyunlarla ilgili son gelişmeler ışığında planlanan zirveye, dijital oyunların Türkiye’deki öncüsü Sobee kurucusu ve CEO’su Mevlüt Dinç, Avrupa’nın en başarılı bilgisayar oyunu tasarımcılarından Jon Hare, Türkiye’nin dijital oyun sektörüne yön veren Fugo’nun kurucusu Erol Nahmias, oyun endüstrisinin Türkiye’deki öncü isimlerden Peak Games’ten İlkin Balkanay ve Hakan Sağlam gibi oyun sektöründe tanınan birçok oyun firmasının temsilcileri katılıyor.

Tart’tan Emrah Olgun, App Campus’tan Pekka Sivonen, Joy Game’den Barış Özistek, MadByte Games’ten Özgür Soner, Pixofun’dan Ergun Güvenç ve ATOM’dan Elif Buğdaycıoğlu da zirvenin önemli katılımcılarından.

Konuşmacılar, oyun dünyasındaki son trendleri, geleceğe ilişkin öngörü ve tavsiyelerini oyun meraklıları ve sektör profesyonelleriyle paylaşırken, aynı zamanda Türkiye’deki oyun kültürünü de değerlendirecek ve katılımcılarla birlikte Türkiye’deki oyun sektörünün dünü, bugünü ve yarınını ele alacaklar.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Bahçeşehir Üniversitesi B Konferans Salonu
İstanbul / Beşiktaş
Çırağan Cad. Osmanpaşa Mektebi Sok. No: 4-6
Etkinlik Konuları
Barış Yaman
Mobil uygulama geliştirici
Emrah Olgun
Yazılım geliştirici
Erol Nahmias
Mobil uygulama geliştirici
Hakan Sağlam
Yazılım mimarı
Jon Hare
Oyun tasarımcısı
Mevlüt Dinç
Oyun geliştirici
Özgür Soner
MadByte Games, Yönetici Yapımcı ve Kurucu Ortak
Pekka Sivonen
Oyun geliştirici