OM SES Meditasyonu

Çalıştay / Kişisel Gelişim

29 Ağustos 2018, Çarşamba

19:00 - 20:00

Ücretsiz

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

https://www.facebook.com/events/656875454682736/

 

Shahlo Nazarova (Sita Dasi)
OM SES MEDİTASYONU
29 Ağustos 2018
Saat 19:00 - 20:00
Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka - İzmir

****KATILIM ÜCRETSİZDİR.****

OM SES MEDİTASYONU

Varoluşta olan her şey, tüm evren, algılanan titreşimler titreşen enerjiden oluşur. Bütün canlılar da dahil olmak üzere bütün yaratılış, çok sayıda etkileşen titreşimlerdir.

Her titreşim bir SES'tir.

Uyumlu sesler, fiziksel, duygusal ve zihinsel beden üzerinde güçlü bir şifa etkisi yanında, spiritüel benliğiniz üzerinde de etkiye sahiptir.

Uyumsuz frekansların sonucu stres, hastalık ve ıztıraptır. Uyumlu frekansların sonucu ise sevgi, sevinç ve huzurdur. Böylece iç kaos, çatışmalar ve uyumsuzluklar harmoniye dönüşebilir. Ses, olumsuz, bastırılmış duyguları dönüştürürken; beden, zihin ve ruh arasındaki uyumun tekrar oluşmasını sağlayabilir.
Radyo gibi, kendimizi belirli frekanslara göre ayarlamak bizim seçimimizdir.

A, U, M sesini söylemek, yaratılışın çeşitliliğini birlik titreşimine ve her hücrenin bir bütün hale getirilmesinin en iyi yoludur. 

Her bireyin yıkıcı, yargılayıcı düşünceleri, konuşmaları ve hareketleri gezegenimizdeki birçok hastalık, silahlı çatışma ve doğal felaketlerin kaynağıdır. Atmosfere yaydığımız titreşimleri değiştirmek ve yükseltmek bize bağlıdır.
Ses Meditasyonu yaparak, olumsuzluk kendimizde, yapıldığı yerde veya şifa enerjisinin içtenlikle yönlendirildiği her yerde dönüştürülebilir.

* Üzerine isminizi yazdığınız küçük bir şişe suyla, şifalanmasını istediğiniz bir konu veya yakınınız varsa, küçük bir kağıda bunları belirtmiş, yazmış olarak ve/veya o kişinin fotoğrafıyla gelebilirsiniz.

***Katılım Ücretsizdir. Bağış memnuniyetle kabul edilir.
***Rahat kıyafetler giymeniz önerilir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
Etkinlik Konuları
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ