Okul Öncesi Eğitim Zirvesi

Etkinlik Detayları

10 öğretmenin 3 yıl önce kurduğu Gelecek Eğitimde Derneği İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 9 Nisan tarihinde Okul Öncesi Eğitim Zirvesi'ni düzenliyor. 

Bu zirvede, konunun uzmanı otorite isimlerden oluşan "ustalar", 1.250 genç ana okulu öğretmeni ile buluşarak, başarı sırlarını, deneyimlerini paylaşacaklar. Zirvede bu seneki konuşmaların teması ise “Değerlerimiz ve Aile” olacak.

Kamuoyunda önemli bir farkındalık oluşturacağına inandığımız bu zirvede başta Muhterem Emine Erdoğan Hanımefendi, Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Nabi Avcı olmak üzere, Gülben Ergen, Hayati İnanç, Aşkım Kapışmak, Salih Uyan, Mehmet Hilmi Eren, Bestami Yazgan gibi ünlü simalar ve Prof. Dr. Ziya Selçuk, Prof. Dr. Belma Tuğrul, Yrd. Doç. Dr. Ayşin Kaplan Sayı gibi alanında uzman akademisyenler sahne alacaklar.

1250 okul öncesi öğretmeninin dinleyici olarak -ücretsiz- katılacağı bu etkiliğin sonunda katılımcılara MEB onaylı sertifika da verilecek.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın hayata güzel hazırlanmaları için bir sosyal sorumluluk projesi olarak planlanan bu zirveye tüm Okul Öncesi Öğretmenliği'nde okuyan öğrenciler ve Okul Öncesi Öğretmenleri kayıt yaparak katılabilirler.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Haliç Kongre ve Kültür Merkezi
İstanbul / Beyoğlu / HALICIOĞLU
Sütlüce Mahallesi, Eski Karaağaç Caddesi
Etkinlik Konuları