Mustafa Ceceli Konseri

Konser / Pop

5 Nisan 2014, Cumartesi

21:00 - 23:30

Ücretli

Etkinlik Detayları

Yıllar önce, henüz 6 yaşında piyanosuyla melodilere hayat verdi... Bugün sayısız hayranı ve muhteşem şarkılarıyla pop müziğin duygusal adamı oldu.

Ceceli, Kenan Doğulu'nun "Demedi Deme" albümündeki "Aklım Karıştı" şarkısına başarılı bir düzenleme yaptı.

Sezen Aksu'ya hem albümlerinde hem de sahnede eşlik etmeye başlayan Ceceli'nin, imza attığı aranjeler büyük ilgi gördü, pek çok duayen sanatçıyla çalıştı.

Listelerde uzun süre üst sıralarda yer alan "İkili Delilik", "Hükümsüz" ve "Gidemem" şarkılarını düzenledi. Aynı tarihlerde düzenlemiş olduğu "Çakkıdı" şarkısı ile Türk Pop Müziği'ne yeni bir soluk getirerek müzikseverlerden yoğun ilgi gördü.

Enbe orkestrası albümünde konuk sanatçı olarak Sezen Aksu'ya ait olan "Unutamam" adlı şarkıyı seslendirdi. Sanatçı bu şarkıyla 35. Altın Kelebek "En İyi Çıkış Yapan Solist" ve Power Türk Video Müzik Ödülleri "En İyi Çıkış Yapan Video Klip" ödüllerini kazandı.

Sonrasında Sevgililer Günü için hazırladığı "Hastalıkta Sağlıkta" şarkısının piyano versiyonu ile 16. Kral TV Müzik ödülleri gecesinde "En İyi Erkek Sanatçı" ve "En İyi Albüm" ödüllerini kazandı. Sanatçı ayrıca 37. Altın Kelebek ödüllerinde "En İyi Çıkış Yapan Sanatçı" ödülüne layık görüldü.

Kısa zamanda gönüllere taht kuran şarkılarıyla dinleyenlerini büyüleyen Mustafa Ceceli'yi yakından görmek ve canlı dinlemek için yerinizi şimdiden alın.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Zorlu Center PSM Ana Tiyatro
İstanbul / Beşiktaş
Barbaros Blv.
Etkinlik Konuları