Müsiad 2014

Fuar / Diğer

26 Kasım 2014, Çarşamba - 30 Kasım 2014, Pazar

10:00 - 10:00

Ücretsiz

+90 (212) 395 00 00

fairs@musiad.org.tr

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

MÜSİAD Uluslararası Fuarı, her iki yılda bir Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi ile paralel olarak, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla İstanbul’da düzenlenmektedir. Etkinlik, fuar katılımcı işadamları ile yatırımcıları bir araya getirerek, ticari işbirliği ve küresel ortaklıklar için yeni fırsatlar sunmaktadır. Büyük ticaret kapasitesi ve gönül birliği organizasyonuyla, Asya’dan Avrupa’ya, Afrika ülkelerinden Türkî Cumhuriyetlere kadar yabancı işadamları, yerli ve yabancı stant katılımcılarıyla uluslararası düzeyde organize edilmektedir.

Üyelerinin birbirlerini tanıması ve ticari işbirliğini geliştirmesi amacıyla 1993 yılında İzmir Enternasyonal Fuar alanında başlayan MÜSİAD Uluslararası Fuarı, açıldığı günden bugüne kadar toplam 1.8 Milyonunun üzerinde ziyaretçi sayısıyla bir marka haline gelmiştir.

“YÜKSEK AHLAK-İLERİ TEKNOLOJİ”

Bir sivil toplum kuruluşu olarak düzenlediğimiz fuarlar halkımızın, iş çevrelerinin ve uluslararası iş dünyasının büyük ilgisiyle karşılaşmıştır. Bu sayede, ülkemizde düzenlenen fuarlar içinde, hem yerel ziyaretçi, hem katılımcı firma sayısı, hem de yabancı işadamı stant ve ziyaret katılımı açısından en büyük fuarlardan biri olma başarısını göstermiştir. 

Şüphesiz amacımız daha büyük başarılar, daha büyük fuarlar, daha fazla ticarettir. Her iki yılda bir düzenlediğimiz MÜSİAD Uluslararası Fuarı, üyelerimizin ve ülkemizin dış ticaretinin artmasına katkıda bulunmak ve Türk mallarının tüm dünyaya satılmasına vesile olmak amacıyla gayretli bir şekilde devam etmektedir.

Makine Ve Makine Ekipmanları, İnşaat, İnşaat Malzemeleri Ve Mobilya, Tekstil Ve Hazır Giyim, Gıda Ürünler İçecek Ve Ambalaj.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İstanbul Fuar Merkezi
İstanbul / Bakırköy / YEŞİLKÖY
Atatürk Havalimanı Karşısı