Murat Boz'la Yedigün Yaz Konserleri

Konser / Pop

2 Eylül 2013, Pazartesi

21:00 - 23:45

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Yedigün 2013 yazına bomba gibi geliyor! Türkiye’nin en popüler sanatçısı Murat Boz ile tüm Türkiye’yi dolaşıyor. Yedigün Yaz Konserleri tüm Türkiye’ye Murat Boz ile yazın coşkusunu getiriyor. Tam 12 şehir, 7000 kilometre yol, 300 kişilik ekip, 7500 metrekare konser alanı! Yedigün'le hangi şehirdeysen Murat Boz orada!

Herhangi bir renkten 3 Yedigün plastik kapak ya da 2 yeşil Yedigün açma halkası toplayarak  konser biletini alabilirsin.

Konser alanı kapılarını 18:00'de açacak, konserler ise 21:00'de başlayacak.

Yedigün Facebook ve Twitter sayfalarını düzenli olarak takip et, ücretsiz bilet kazanma şansı yakala.

Konser biletleri yalnızca bir kere kullanılabilir. Biletinle istediğin şehirdeki konsere katılabilirsin.

Yedigün Yaz Konserleri'nde yaş sınırı yok! 7'den 77'ye herkesi yazı karşılamaya bekliyoruz.

Biletlerini şehrindeki Carrefour'lardan ve Konya’da Adese, Kayseri’de Beğendik  ve Gaziantep'te Oli'den temin edebilirsin.

Burger King’lerde king seçim Yedigün'lü menü alana Yedigün Yaz Konserleri bileti hediye.

Yedigün’lerde boş yok! Tüm Yedigün yeşil kapaklı ürünlerdeki şifrelerle Burger King’e git sürpriz menünü 4,95TL’ye al!

Herkes bu coşkuyu yaşabilsin diye, konser biletleri parayla satılmıyor.

Yedigün Yaz Konserleri promosyonu yeşil açma halkalı 330ml kutu ve 330ml, 450ml, 1L, 1,5L, 2L, 2,5L PET şişe YEDİGÜN ürünlerinde geçerlidir. Yedigün Yaz Konserleri biletinizi 3 adet Yedigün logolu kapağı ya da 2 adet yeşil Yedigün açma halkasını 1 Nisan – 4 Eylül 2013 süresince Carrefour’lar, anlaşmalı bilet dağıtım noktalarına ve/veya konser günü katılacağınız konserin yapılacağı mekanın kapısındaki bilet dağıtım noktasına götürerek alabilirsiniz. Promosyon kurallarının tümünü, konserlerin tarihi, yeri ve saati ile ilgili detaylı bilgileri www.yedigunyazkonserleri.com adresinden öğrenebilirsiniz. Biletler stoklarla sınırlıdır.

Ayrıca yeşil kapakların altındaki şifreler Yedigün Burger King kampanyası için de geçerlidir. Burger King kampanya detayları ve koşulları yedigun.com.tr ve burgerking.com.tr'de yer almaktadır.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Batı Park
Samsun / Merkez
Atatürk Blv. Baruthane Mh.
Etkinlik Konuları