MINDMAP EĞİTİMİ '' ONLİNE '' Bilinçaltı Haritalama

Eğitim / Kişisel Gelişim

14 Mayıs 2022, Cumartesi - 15 Mayıs 2022, Pazar

10:00 - 18:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

MINDMAP EĞİTİMİ '' ONLİNE ''
Bilinçaltı Haritalama

Eğitmen; Kln.Psk. Nilay Tülin

ÜCRET: 2000.TL

TARİH:
14/15 Mayıs
10:00-18:00

YER:
Hayatölyesi: 0553 289 9912
Karşıyaka İzmir

 

 

Bilinçaltı Haritalama Nedir?
Bilinçaltı tüm sorunları yarattığı gibi, sorunların en ideal çözümünü de içinde barındırır!
Seanslarında somut sonuçlar istiyor ancak uyguladıklarının işe yarayıp yaramayacağından emin olamıyorsan doğru yerdesin. Peki, hipnoza gerek kalmadan, aynı etkiye aynı hızda ulaşabileceğini biliyor muydun? Üstelik kendine de kolaylıkla uygulayabilirsin!
Hipnoz uygulaması kolay ancak hipnoterapi olmaksızın hiçbir işe yaramayan bir araçtır. Öğrenmesi ve ustalaşması yıllarınızı alacağı gibi tecrübe edinmeyi de gerektirir. Mindmap ile çözüm artık çok pratik. Danışanının problemini çözmek için bilinçaltına kolaylıkla erişebilir ve çözüme ulaşmasına yardımcı olabilirsin. Değişimi bu alanda gerçekleştirdiğin anda sonuçlara da anında ulaşabilirsin.
Mindmap, terapistin sorunu ve çözüm yolunu bulup danışana sunmasındansa, danışanın direksiyona geçmesini sağlar. En zor görünen problemlerde bile bilinçaltı alanında danışanının, sorunu her ne ise, bir define haritasında defineyi arayıp bulması gibi çözüme kolaylıkla ulaşabilir. Hatta bazen tek bir seansta ve 20dk kadar kısa bir sürede.
Mindmap ile problemin kaynağı ve çözümünün bulunduğu alana, danışanın bilinçaltına kolaylıkla erişebildiğin için anında sonuç alırsın. Danışanın sembolik bir haritada, mecazlarla örülü sorununu çözüme kavuşturarak aslında hayatında gereken değişimi de anında sağlayacaktır. Teknik çok kolay , sonuçları inanılmaz.
Mindmap çok hızlıdır. Tek bir mindmap seansı 20dk kadar kısa sürede büyük değişimler yaratabilir. Veya danışanını değişime hazırlamak için başka bir seansının öncesinde kullanabileceğin gibi sonuca tam varmasından emin olmak istediğin seansının sonunda da kullanabilirsin. Hipnoterapide danışanına nasıl yardımcı olacağınızı belirlemek epey bir tecrübe gerektirir. Mindmap ile danışanın kendine yardım eder. İçten gelen değişim, en doğru, kalıcı ve doğal olanıdır.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: