Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Ses Düzenleri Tonmaister Eğitimi Şubat 2019'da

Eğitim / Kişisel Gelişim

23 Şubat 2019, Cumartesi - 8 Haziran 2019, Cumartesi

11:00 - 18:00

Ücretli

0212440333

kurs@galatasarayitm.com.tr

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Eğitimler için hafta sonu 2 gün 6,şar saat veya hafta içi akşam 4 gün 19'dan sonra 3'şer saat'lik dönemlerden biri seçilerek dahil olunan eğitim toplam 4 ay ve 192 saat'tir. Program iİlgili alanda meslek icra eden, teknik personel için özel olarak hazırlanmıştır. Canlı performans için ses ve ışık sistemleri, asma aparatları, ses, dinleyiciye, müzisyene, yayına ve kayıda ,dengeli ve planlandığı gibi ulaştırılması Sağlık ve güvenlik kuralları, sistem tasarımı ve montajı, dijital audio prensipleri, yazılımlar ve dijital masalar, canlı kayıt teknikleri, mikrofonlama ve ses işlemcileri, ses fiziği, ses seviyeleri ve algı, elektrik üretim kaynakları, kablolama, topraklama ana eğitim konularıdır. 

Kısa zamanda yoğunlaştırılmış Pratik bir eğitim almak istiyorsanız, Ses Düzenleri iş tabanlı eğitim programı sizin için en uygun programdır. Haftada 12 saat ağırlığında uygulamalı 4 tam unite dersiyle size mesleğinize panaromik bir bakış açısı kazandıracak.

David Ward (Director APRS), Phil Harding (Director MPG) gibi bir çok endüstri profesyonelinin hazırladığı bu eğitimle müzik endustrisinde nasıl yükseleceğinizi öğrenebilir, müzik üretimi, stüdyo kayıt teknikleri, miks, mastering ve konser sistem yönetimi alanlarında eksper olabilirsiniz. Sınıf kontenjanı sınırlı olup eğitim boyunca bilgisayar laboratuarlarında her bir katılımcıya machintosh bilgisayar,ses kartı, midi klavye ve kulaklık sağlanacak, studyo kayıt desleri studyolarında Neve Genesys, Adam monitörler eşliğinde, Konser sistemleri dersleri kurulu venu sistemi üzerinde yapılacaktır. Yanısıra kayıt ve konser sistemleri uygulamalarına profesyonel bir müzik grubu derslere eşlik edecektir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Galatasaray İTM
İstanbul / Bahçelievler / ŞİRİNEVLER
şirinevler mh mareşal fevzi çakmak caddesi incesu sk no 6 d 4 bahçelievler
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ
MEP'20
Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi