Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi 2017

Konferans / Finans-Ekonomi

28 Şubat 2017, Salı

08:00 - 17:00

Ücretsiz

Facebook

Katılım Formu

Etkinlik Detayları

Pargesoft'un Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek olan Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi 2017'ye davetlisiniz.

Dijital Dünyanın Kapıları Açılıyor

Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi 2017’yi Kaçırmayın!

İş dünyasının merakla beklediği Microsoft’un en yeni nesil Bulut teknolojilerini görücüye çıkaracağı Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi, 28 Şubat 2017, Salı günü Swissotel'de gerçekleşiyor. Değerli iş ortaklarımızla birlikte gerçekleştireceğimiz zirvede aşağıdaki konuları alanında uzman konuşmacılardan dinleme fırsatını kaçırmayın!

  • Büyük Veri,
  • Yapay Zeka,
  • Akıllı Sistemler,
  • Internet of Things (IoT),
  • Kurumsal Kaynak Planlama (ERP),
  • Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM),
  • Üretkenlik Çözümleri,
  • İş Analitiği

Aynı zamanda Microsoft Dynamics 365 lansmanının yapılacağı bu etkinlikte, Microsoft Azure servisleri ve Advanced Analytics çözümleri, Windows 10 ve yeni nesil cihazlar, Office 365 tarafındaki gelişmeler ve dijital dönüşüm senaryoları Microsoft uzmanları tarafından anlatılacak ve başarılı müşterilerimizden örnekler paylaşılacak.

Microsoft’un dijital dönüşüm stratejisi ile uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözümlerini paylaşmayı hedeflediğimiz Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi’nde, günümüz teknoloji dünyasında sektörün önde gelen kurumlarının üst düzey yöneticilerinden de bu dönüşümü nasıl gerçekleştirdiklerini dinleme fırsatı bulacaksınız.

Gelenekselleşen ve bu sene de 5.’sini düzenlediğimiz etkinliğimizde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

 

Önemli Uyarı: Swissotel otopark kapasitesinin sınırlı olmasından dolayı özellikle sabah saatlerinde büyük bir yoğunluk yaşanacağı için şahsi arabalarınız ile etkinliğe gelmeyi tercih etmemenizi öneririz

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Swiss Otel The Bosphorus
İstanbul / Beşiktaş / MAÇKA
Swissotel The Bosphorus Bayıldım Cad. No: 2 Maçka Beşiktaş 34357 Istanbul
Etkinlik Konuları