Michael Jackson The Immortal World Tour - Cirque Du Soleil

Sahne Sanatları / Gösteri

15 Mart 2013, Cuma - 17 Mart 2013, Pazar

20:00 - 23:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Cirque Du Soleil Sunar: Michael Jackson The Immortal World Tour 15-16-17 Mart’ta Toplam 5 Şovla Ülker Sports Arena’da!

Popun Kralı Michael Jackson Efsanesi ve Dünyanın En Büyük Gösteri Topluluğu Birarada!

Modern gösteridünyasının en ünlü sahne sanatları yönetmeni Jamie King tarafından senaryolaştırılan ve yönetilen Michael Jackson The Immortal World Tour gösterisi heyecan dolu görsel ve sanatsal heyecanın yaşandığı eşsiz bir müzikal ve dans gösterisi.

15, 16 ve 17 Mart’ta toplam 5 şovla Ülker Sports Arena’da Pozitif Live organizayonuyla gerçekleşecek muhteşem gösteri İstanbullular'a Michael Jackson ve Cirque Du Soleil’in büyülü dünyasına götürecek.

Pop’un Kralı’nın yaratıcı dahi ruhunu, ilham kaynağı olmuş müzikleri, dansları ve şovları ile yepyeni bir forma sokan şov Jackson’ın müzik ve gösteri dünyasına bıraktığı mirası yeni jenerasyonlara aktarmayı başarıyor. Farklı dans stillerinin, akrobatik hareketlerin ve her sahnede farklı senaryoların işlendiği bu unutulmayacak performansta seyirciyi Michael Jackson’ın büyülü dünyasına davet ediyor.

Cirque Du Soleil dansçılarının nefes kesici yeteneklerinin müzikal ve akrobasi ile birleştiği bu görsel şölende Michael Jackson’ın hayranlarına yıllar yılı aktardığı sevgi, barış ve birlik mesajı başarılı bir şekilde aktarılıyor.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Ülker Sports Arena
İstanbul / Ataşehir / YENİSAHRA
Barbaros Mah., Dereboyu Cad.
Etkinlik Konuları
Dans