Medex 6. Dalış, Olta Balıkçılığı ve Su Sporları Fuarı

Fuar / Spor

28 Mart 2013, Perşembe - 31 Mart 2013, Pazar

10:00 - 19:30

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

28 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında 6. kez düzenlenecek olan Ülkemizin ve Akdeniz çanağının en büyük dalış ve olta balıkçılığı fuarı “MEDEX İSTANBUL 2013 Dalış, Balıkçılık ve Su Sporları Fuarı İstanbul fuar merkezi 11. Hall de 6. kez sizlerle buluşacaktır.

Dünyanın en büyük İngiliz fuar firmalarından UBM ile oluşturulan ortaklık ile bu yıl ve önümüzdeki yıllarda uluslararası alanda MEDEX dünyanın sayılı fuarları arasında hızla yükselecektir.

Sualtı, Sportif Balıkçılık ve Su Sporları alanında ülkemizin ve Akdeniz çanağının en büyük tüketici fuarı, Dünyanın sayılı fuarları arasında yer alan fuar kapsamında sualtı, su sporları ve olta balıkçılığı, dalış ekipmanları ve şişme bot, dıştan takma motorlar, yurtiçi ve yurtdışı dalış ve doğa turları, dalış merkezleri, dalış okulları, sportif balıkçılık, sualtı avcılığı tanıtılacak aynı zamanda dalış turizmi ,denizlerimizin, doğal hayatımızın korunması, balıkçılık ve sualtı sporlarında malzeme kullanımı, konularında ulusal ve uluslararası uzmanların farklı konularda konuşmacı olarak katılacağı katılımcı, eğitim ve tanıtım seminerleri düzenlenecektir.

2013 YILINDA TÜM MARKALARIYLA SUALTI AVCILIĞI, OLTA BALIKÇILIĞI SEKTÖRÜ BU FUARDA…

Özellikle dalış sektöründe uluslararası alanda adını dünyanın en iyi fuarları arasına yerleştiren MEDEX geçen yıl olta balıkçılığı sektörünün fuarda yer alması ile birlikte genişlemeye ve büyümeye devam etmektedir. Sualtı avcılığı ve Olta balıkçılığının deniz ve tatlı su avcılığı bünyesinde Türkiye nin en büyük Su sporları fuarı olmuştur.

SEKTÖRE AİT DÜNYANIN EN İYİ MARKALARI MEDEX FUARINDA…

Özellikle dalış ve olta balıkçılığı sektöründe ithal ve yerli üretim ekipmanlar, aksesuarlarve 2013 yılının en göz alıcı modelleri, fuar sipariş avantajlarıyla sizlerle buluşacak.

MEDEX 2013 FUARINDA İLK KEZ DIVE FASHION SHOW…

Dalış ekipmanları için ilk defa kurulacak podyumda “MEDEX FASHION SHOW” gerçekleştirilecektir. Scuba ve Serbest dalış kıyafetleri sponsor firmaların defile programları ve ünlü mankenlerin şovları ile nihai tüketicilerin ve sektörün beğenisine sunulacaktır.

MEDEX ETKİNLİKLERİ KATILIMCI VE ZİYARETÇİLERİ DOYURACAK…

Fuarda sualtı fotoğrafına gönül verenler için Tahsin Ceylan tarafından her gün work shop verilecektir. Geçen sene olduğu gibi “KONUŞAN SUALTI” kapsamında 4 gün boyunca mağara dalışlarından sertifikasyon sistemlerine birçok konuda seminerler verilecektir. Oluşturulacak “DIVE ZONE alanında dalış okulları ve sertifikasyon sistemleri ile görüşerek, tatilinize ve dalış eğitiminize yön verebileceksiniz. Sergiler ve Medex Party ile desteklenecektir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İstanbul Fuar Merkezi
İstanbul / Bakırköy / YEŞİLKÖY
Atatürk Havalimanı Karşısı
Etkinlik Konuları